Deezer w wersji dla melomanów z muzyką klasyczną

Deezer w wersji dla melomanów z muzyką klasyczną
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

07.10.2013 11:16, aktual.: 07.10.2013 13:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziś miała miejsce premiera specjalnej aplikacji muzycznej Deezer, która powstała z myślą o melomanach. Za jej pośrednictwem miłośnicy muzyki klasycznej mogą w nieograniczony mieć dostęp do swojej ulubionej muzyki.

Deezer we współpracy z wytwórniami Deutsche Grammophon (DG), Decca i Accord, przygotował specjalną aplikację, za pośrednictwem której miłośnicy muzyki klasycznej z całego świata mogą nie tylko słuchać ulubionych utworów, ale i poznawać ich różne interpretacje.

Nowa aplikacja Deezer została opracowana z myślą o tych wszystkich słuchaczach, którzy z wielką chęcią zaznajomiliby się z katalogiem klasycznym, jednak jak pokazuje ankieta przeprowadzona wśród użytkowników serwisu, 92. z nich potrzebuje muzycznego przewodnika po muzyce klasycznej.

Deezer udostępnia 500-letni dorobek twórców muzyki klasycznej. Użytkownicy mogą zatem przeglądać katalogi wytwórni Universal według kilku kryteriów: kompozytor, epoka, gatunek, instrumenty, interpretacja, a nawet nastrój.

Premiera aplikacji zbiegła się w czasie z udostępnieniem użytkownikom Deezera całych katalogów muzyki klasycznej przez wytwórnie DG, Decca, Philips, L'Oiseau Lyre i Accord.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także