Comes With Music wystartuje 16. października

Comes With Music wystartuje 16. października

02.10.2008 23:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nokia zapowiedziała debiut cyfrowej usługi rozrywkowej Comes With Music, dzięki której konsumenci mogą w nowy sposób poznawać muzykę i jej słuchać. Nabywcy urządzeń z Comes With Music będą mogli przeglądać i przesłuchiwać zróżnicowany katalog utworów światowych i lokalnych wykonawców, mając do niego nielimitowany dostęp przez rok oraz możliwość zachowania nagrań po upływie tego czasu.

Comes With Music oferuje roczny, nieograniczony dostęp do całego katalogu sklepu Nokia Music Store, a po upływie roku klienci mogą zachować całą pobraną muzykę. Usługa Comes with Music będzie do-stępna w różnych urządzeniach Nokia, w tym w nowym telefonie Nokia 5800 XpressMusic, a także w Nokia N96, Nokia N95 8GB i Nokia 5310 XpressMusic.

Najnowszą wielką wytwórnią, która wsparła Comes With Music, jest EMI Group. Do usługi przystąpiły także wytwórnie niezależne, takie jak The Orchard (NASD: ORCD), Beggars Group, IODA, The Ministry of Sound, PIAS i Pinnacle. Wytwórnie te wspierają Comes With Music wraz z Universal Music Group, Sony BMG Music Entertainment oraz Warner Music Group. Firma Nokia uzyskała także prawa wydawnicze do muzyki od CELAS w imieniu EMI Music Publishing, GEMA w imieniu Sony/ATV Music Publishing, SACEM w ramach Universal Music Publishing, jak również od MCPS/PRS.

Pierwszym rynkiem usługi Comes With Music będzie Wielka Brytania, w której rozpocznie się ona 16 października sprzedażą telefonu Nokia 5310 XpressMusic Comes With Music Edition z kartą prepaid w cenie 129,99 funtów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także