IFA2015: nowe bezprzewodowe głośniki LG Music Flow P5

IFA2015: nowe bezprzewodowe głośniki LG Music Flow P5

IFA2015: nowe bezprzewodowe głośniki LG Music Flow P5
Źródło zdjęć: © ubergizmo.com
24.08.2015 07:58, aktualizacja: 04.09.2015 22:00

Na początku przyszłego miesiąca, jak co roku w Berlinie odbędą się targi IFA, na których koncerny zaprezentują swoje najnowsze produkty z kategorii elektroniki użytkowej. Firma LG zamierza tam zaprezentować dwa nowe głośniki Bluetooth - LG Music Flow P5 oraz SoundPop 360.

Obraz
© (fot. ubergizmo.com)

LG Music Flow P5 to głośnik o tradycyjnym kształcie. Został on wyposażony w technologię Auto Music Play, dzięki czemu może automatycznie rozpocząć odtwarzanie muzyki, gdy tylko głośnik znajdzie się w zasięgu urządzenia przesyłającego strumieniowo pliki muzyczne. Zastosowano tutaj akumulator, który wystarczy na 1. godzin ciągłej pracy, a dodatkowo producent przewidział specjalny uchwyt ułatwiający noszenie głośnika.

A propos designu...

Obraz
© (fot. ubergizmo.com)

Źródłem inspiracji dla stworzenia SoundPop 36. był kubek termiczny. Skąd zatem pomysł na takie wzornictwo? SoundPOP 360 to przede wszystkim akcesorium domowe, dlatego istotne było to, aby urządzenie wyglądało jak stylowy element wystroju nowoczesnego pomieszczenia. Oczywiście jego kształt nie jest przypadkowy, ponieważ głośnik został zaprojektowany tak, aby dźwięk rozchodził się we wszystkich kierunkach. Nowy produkt został wyposażony w akumulator, który wystarczy na 20 godzin ciągłej pracy.
Zarówno SoundPOP 360. jak i wspomniany wcześniej Music Flow P5 mają do zaoferowania trzy kluczowe funkcje:
- Multi Point - pozwala na jednoczesne podłączenie głośnika do kilku urządzeń Bluetooth, umożliwiające równoczesne sterowanie i wybieranie odtwarzanych utworów.

- Dual Play - możliwość połączenia dwóch głośników do jednego urządzenia w celu odtwarzania dźwięku stereofonicznego;

- TV Sound Sync - pozwala na podłączenie głośników do telewizora z interfejsem Bluetooth, aby odtwarzać z niego dźwięk lub stworzyć system kina domowego.

Cena i dostępność obu modeli zostanie ujawniona w przyszłym miesiącu.

_ Źródło: LG / ubergizmo / WP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)