Twitter zamknie #Music?

Twitter zamknie #Music?

Twitter zamknie #Music?
Źródło zdjęć: © WP.PL
21.10.2013 13:00

Jeszcze kilka miesięcy temu Twitter z dumą prezentował swoją aplikację #Music. Teraz wygląda na to, że serwis mikroblogowy zamknie tę usługę.

Przynajmniej tak wynika z informacji, na które powołuje się portal All Things D. Źródła wewnątrz firm donoszą, że zainteresowanie usługą jest dużo mniejsze niż się spodziewano, dlatego Twitter "poważnie zastanawia się" nad zamknięciem aplikacji #Music. Nie wiadomo jak długo usługa będzie jeszcze działała, ale nieoficjalnie wiadomo już, że jej los jest przypieczętowany.

Aplikacja Twitter #Music wykorzystuje dane na temat użytkownika po to, by rekomendować mu muzykę, którą następnie użytkownik może odtworzyć z zasobów iTunes, Spotify lub Rdio. Usługa wystartowała w kwietniu tego roku i początkowo cieszyła się dość dużym zainteresowaniem. Jednak jeśli wierzyć źródłom All Things D, od czasu debiutu ilość aktywnych użytkowników systematycznie spada, a ich zaangażowanie jest minimalne. W takiej sytuacji nie dziwi więc, że Twitter zamierza zamknąć usługę, z której prawie nikt nie korzysta.

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)