Muzyczne pudełko - Wireless SoundBox

Muzyczne pudełko - Wireless SoundBox
Źródło zdjęć: © trekstor.de

31.08.2008 19:28, aktual.: 02.09.2008 12:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma TrekStor na targach IFA w Berlinie zaprezentowała ciekawy zestaw służący do nagłaśniania wnętrz - Wireless SoundBox pozwalający odtwarzać muzykę nawet na 20 głośnikach...

Firma _ TrekStor _ posiadająca w swojej ofercie sprzęt audio oraz urządzenia służące do magazynowania danych zaprezentowała na targach _ IFA _ w Berlinie ciekawy zestaw służący do nagłaśniania wnętrz - _ Wireless SoundBox _. Produkt skierowany jest do użytkowników domowych i pozwala odtwarzać muzykę z komputera nawet na 20 głośnikach jednocześnie.

_ Wireless SoundBox składa się z wykorzystującego bezprzewodową technologię 2,4GHz transmitera w formie klucza USB oraz miniaturowych głośników stereo. Zasięg działania zestawu wynosi około 25 metrów. Dzięki specjalnej dotykowej powierzchni możliwe jest wygodne ustawianie poziomu głośności odtwarzanej muzyki w każdym głośniku z osobna. Dodatkowo głośniki dysponują wejściem line-in umożliwiającym podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku – np. odtwarzacza MP3. Wireless SoundBox _ zasilany jest czterema bateriami lub przez złącze USB, a cały system może składać się nawet z 2. głośników.
Jest to wygodne rozwiązanie dla osób pragnących słuchać ulubionej muzyki w różnych pokojach bez potrzeby używania kabli. Zestaw startowy składający się z transmitera i głośnika dostępny będzie w październiku w cenie 49,99 euro. Za każdy dodatkowy głośnik trzeba będzie zapłacić 29,99 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)