Apple szykuje się do wypuszczenia iPhone OS 4.0 Beta

Apple szykuje się do wypuszczenia iPhone OS 4.0 Beta
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

05.01.2010 12:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Francuska strona Mac4Ever donosi w krótkim raporcie, że Apple podczas nadchodzącego wydarzenia medialnego, które rzekomo zaplanowane jest na 27 stycznia, ujawni swoje plany dotyczące długo oczekiwanego tabletu oraz wypuszczenia wersji beta najnowszej odsłony systemu operacyjnego iPhone OS 4.0. Wraz z tym ostatnim ma pojawić się również nowy Software Development Kit, czyli narzędzia dla deweloperów aplikacji na iPhone’a.

Według doniesień nowy SDK ma zawierać “symulator”. pomagający deweloperom dostosować ich istniejące aplikacje do wyświetlania na ekranie tabletu, który będzie miał wyższą rozdzielczość od ekranu iPhone’a. Obsługa wielu rozdzielczości przez nowy zestaw narzędzi SDK ma również ułatwiać tworzenie aplikacji na przyszłe modele iPhone’a, które mogą mieć większe wyświetlacze.

Mac4Ever przestrzega również, że informacji nie należy traktować jako abslutnie pewnych, jednakże strona ta okazała się być w ostatnim czasie bardzo precyzyjna w przewidywaniach dotyczących nowego sprzętu Apple, nawet na miesiąc przed premierą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)