iPhone OS 4.0 - przedpremierowe przecieki

iPhone OS 4.0 - przedpremierowe przecieki

iPhone OS 4.0 - przedpremierowe przecieki
Źródło zdjęć: © Apple
20.01.2010 13:20, aktualizacja: 20.01.2010 14:02

Premiera najnowszego oprogramowania dla telefonów Apple'a nastąpić ma już 27. stycznia. Witryna BGR dotarła pierwszych informacji na temat nowej wersji systemu dla telefonów Apple'a.

Przede wszystkim znacznie zwiększy się zakres gestów oferowanych w ramach technologii multitouch. Nowy system zaoferuje też klika nowych sposobów na pracę aplikacji w tle (wielozadaniowość).

Ekran główny przebudowano na nowo. Najprawdopodobniej pojawi się opcja dodawania ikon do pulpitu będących bezpośrednimi skrótami do ulubionych kontaktów. Pojawią się też nowe możliwości synchronizacji danych kontaktowych i pól kalendarza.

Na witrynie _ BGR _ czytamy też, że nowy system ma zaoferować wygodę użytkowania, której nie da się porównać do żadnego dotychczasowego telefonu. Przy okazji pojawia się nazwa tabletu internetowego Apple'a, na którym również ma funkcjonować czwarta odsłona iPhone OS - iTablet.

Użytkownicy iPhone'ów 3G i 3GS będą mogli zaktualizować oprogramowanie telefonu do wersji 4.0. Aktualizacja nie będzie dostępna dla pierwsze generacji telefonów Apple'a.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)