Apple szykuje dwa nowe modele słuchawek

Apple szykuje dwa nowe modele słuchawek

Apple szykuje dwa nowe modele słuchawek
Źródło zdjęć: © Komorkomania.pl | Miron Nurski
Bolesław Breczko
26.06.2018 10:54, aktualizacja: 26.06.2018 11:18

Bardziej zaawansowane AirPody, czyli bezprzewodowe słuchawki douszne, zupełnie nowe słuchawki wokółuszne oraz ulepszony głośnik HomePod, to nowości audio od Apple. Urządzenia mają pojawić się w przyszłym roku.

Nowe słuchawki douszne AirPods mają zostać wyposażone w technologię wygłuszania szumów i wodoodporność, tak aby uczynić je odpornymi na deszcz i pot. Apple chce także poprawić sygnał łącza bezprzewodowego, tak aby z Airpodów można było korzystać przy większych odległościach od iPhone'a lub iPada. Nowa AirPody będą prawdopodobnie droższe od dotychczasowych kosztujących 799 zł.

Słuchawki wokółuszne Apple

Apple pracuje też nad zupełnie nowymi słuchawkami wokółusznymi. Według Bloomberga nowy produkt Apple ma znaleźć się na tej samej półce, co topowe słuchawki Bose i Sennheisera.Produkt ma być skierowane do fanów dobrego brzmienia, którzy są gotowi wydać na słuchawki większe kwoty. (prawdopodobni ok. 1500 zł). Słuchawki miały planowo pojawić się w sklepach pod koniec 2018 roku, ale problemy techniczne przesunęły premierę na 2019.

Ostatnim z urządzeń audio nad którymi pracuje Apple jest wg Bloomberga ulepszony głośnik HomePod, współpracujący z inteligentnym asystentem Siri.

Źródło: Bloomberg

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)