Akcesoria Choiix – niech moc będzie z Twoim iPhone’m

Akcesoria Choiix – niech moc będzie z Twoim iPhone’m

Akcesoria Choiix – niech moc będzie z Twoim iPhone’m
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.09.2011 10:26, aktualizacja: 21.09.2011 11:57

Z myślą o użytkownikach urządzeń firmy Apple, Choiix stworzył linię przenośnych banków energii, które są w stanie przedłużyć żywotność naszego iPhone’a lub iPod’a nawet do 350 godzin.

*Z myślą o użytkownikach urządzeń firmy Apple, Choiix stworzył linię przenośnych banków energii, które są w stanie przedłużyć żywotność naszego iPhone’a lub iPod’a nawet do 350 godzin. Urządzenia z serii iPower Fort oraz Power Fort iPhone umożliwiają zasilanie, gdy nie mamy dostępu do źródła prądu. *

To lekki, mobilny bank energii służący do ładowania produktów firmy Apple takich jak iPhone i iPod. Dzięki niemu możemy przedłużyć czas czuwania iPhone o 35. godzin, natomiast kiedy dzwonimy lub łączymy się z Internetem - o 6 godzin pracy. Możliwość słuchania muzyki zwiększa się nawet do 36 godzin a oglądania video do 9 godzin. iPower Fort ładuje się za pomocą kabla USB podłączonego do notebooka a cały proces trwa mniej niż 3 godziny. Produkt dostępny jest w dwóch kolorach czarnym i białym a zestaw składa się z: kabla micro-USB oraz etui.

To zewnętrzna bateria do iPhone 4 służąca jednocześnie jako ochronna obudowa urządzenia. Pozwala nam na zwiększenie czasu pracy naszego iPhone bez potrzeby podłączania go do zewnętrznych źródeł prądu. Czas czuwania zwiększy się do 35. godzin natomiast kiedy dzwonimy lub łączymy się z Internetem zyskamy do 6 godzin pracy. Korzystanie z funkcji multimedialnych takich jak video wydłuży się do 10 godzin natomiast możliwość słuchania muzyki zwiększa się do 36 godzin. Power Fort iPhone 4 backpack battery ładuje się za pomocą kabla mini-USB dołączonego do zestawu a proces ten trwa mniej niż 4 godziny.

To zewnętrzna bateria do iPhone 4 służąca jednocześnie jako ochronna obudowa urządzenia. Bateria wyposażona jest w panel słoneczny dzięki czemu może ładować się bez podłączenia do prądu. Jedna godzina ładowania promieniami słonecznymi pozwala na ok. 20 minut rozmowy telefonicznej. Naładowana bateria pozwala na zwiększenie czasu czuwania naszego iPhone do 250 godzin natomiast kiedy dzwonimy lub łączymy się z Internetem zyskamy do 4,5 godzin pracy. Korzystanie z funkcji multimedialnych takich jak video wydłuży się o dodatkowe 7,5 godzin natomiast możliwość słuchania muzyki zwiększy się do 27 godzin. Power Fort iPhone 4 Solar backpack battery ładuje się za pomocą panelu słonecznego lub kabla mini-USB dołączonego do zestawu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)