MWC 2015: fajne akcesoria od Huawei

MWC 2015: fajne akcesoria od Huawei
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.03.2015 15:40, aktual.: 02.03.2015 16:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Huawei zaprezentował nową serię urządzeń z kategorii wearables: Huawei Watch, TalkBand B2 i TalkBand N1. Akcesoria prezentują się wyjątkowo elegancko po raz kolejny pokazując, że ta chińska marka stawia coraz mocniej na wysoką jakość swoich produktów.

*Huawei TalkBand B2 *- połączenie zestawu słuchawkowego i monitora zdrowia

Druga generacja inteligentnych opasek Huawei TalkBand B2 posiada ulepszone i bardziej dokładne funkcje śledzenia aktywności ruchowej użytkownika oraz zwiększone możliwości synchronizacji z urządzeniami mobilnymi. W stosunku do poprzedniczki, usprawnione zostało również łączenie się z modułem Bluetooth. Huawei TalkBand B2 to nie tylko wygodny monitor podstawowych funkcji życiowych użytkownika, ale również połączenie funkcjonalności bezprzewodowej słuchawki Bluetooth i opaski sportowej.

Wyposażona w zaawansowany, 6-osiowy czujnik ruchu, opaska TalkBand B2 umożliwia automatyczną identyfikację i rejestrowanie aktywności fizycznej użytkownika. Urządzenie pozwala także na monitorowanie faz snu (głębokiej i płytkiej) i daje wskazówki, jak poprawić jakość snu.

Opaska wyposażona została w podwójny mikrofon i technologię redukcji szumów. Aby skorzystać z niej jako z zestawu słuchawkowego wystarczy wypiąć ją z paska i umocować w uchu. Urządzenie jest w stanie samodzielnie określić, czy słuchawka jest wpięta w opaskę, i automatycznie decydować, czy wysyłać dźwięk rozmowy lub muzykę na telefon lub do urządzenia. TalkBand B2 pozwala również na szybką lokalizację połączonego z nią telefonu (niezależnie od modelu), poprzez zdalne uruchomienie sygnału dźwiękowego lub wibracji.

Metalowy uchwyt wykonano z anodyzowanego duraluminium, dzięki czemu jest on wytrzymały i lekki; uwagę zwraca także intuicyjny i przyjazny dla użytkownika ekran dotykowy HD oraz pasek w dwóch różnych wzorach wykonany z ekologicznego materiału TPU lub eleganckiej skóry. Każdy wzór dostepny jest w wielu wersjach kolorystycznych.

Bateria opaski pozwala urządzeniu na pełną funkcjonalność nawet do pięciu dni, w tym na nieprzerwane rozmowy przez nawet 6 godzin i pracę w stanie gotowości do 1. dni. TalkBand B2 współpracuje zarówno z urządzeniami z systemem Android 4.0, jak i IOS 7.0 lub nowszym.

Huawei TalkBand N1 - zestaw słuchawkowy Bluetooth

Huawei TalkBand N1 to pierwsze na świecie urządzenie, łączące w sobie funkcjonalność słuchawek Hi-Fi stereo z technologią Bluetooth. Wyposażone jest w 4. pamięci do przechowywania muzyki w formacie MP3, z możliwością bezprzewodowego dzwonienia i odbierania połączeń.
TalkBand N1 wyposażono w głośniki, które zapewniają użytkownikom doskonałe odwzorowanie dźwięku. Pasmo przenoszenia w zakresie 20-20KHz i technologia kodowania APTX Bluetooth pozwalają słuchawkom dostarczyć jakość porównywalną z jakością oferowaną przez płyty CD.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

W połączeniu ze smartfonem, opaska TalkBand N1 pozwala na rejestrowanie naszej aktywności fizycznej i oferuje między innymi funkcje krokomierza, licznika spalonych kalorii i przebytego dystansu. Posiada też funkcję wyświetlania numerów lub kontaktów telefonicznych rozmów przychodzących.

Dzięki powierzchni typu X, wykonanej z miękkiego materiału TPU, TalkBand N1 waży tylko 1. gramów. Osoby aktywne ruchowo docenią także wodoodporną i pyłoszczelną ochronę na poziomie IP54, która nie dopuszcza potu do słuchawek. Warto też zwrócić uwagę na wygląd słuchawek magnetycznych, które zamieniają wygodny zestaw słuchawkowy TalkBand N1 w modny dodatek na szyję.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)