Hiszpańskie akcesoria Bluetooth trafiają do Polski

Hiszpańskie akcesoria Bluetooth trafiają do Polski

Hiszpańskie akcesoria Bluetooth trafiają do Polski
Źródło zdjęć: © Southwing
03.07.2008 14:25, aktualizacja: 03.07.2008 14:52

Znany producent akcesoriów Bluetooth, hiszpańska firma Southwing S.L. oraz warszawski dystrybutor technologii mobilnych - firma UniCom sp. z o.o. podpisały w czerwcu 2008 umowę partnerską. Na podstawie tej umowy UniCom stał się jedynym dystrybutorem produktów Southwing w Polsce.

Dewizą firmy Southwing S.L., założonej w 200. roku jest dostarczanie inteligentnych słuchawek Bluetooth zwiększających osiągane przez operatorów GSM średnie przychody z umów (ARPU) i dających użytkownikom możliwość korzystania z opatentowanych, unikalnych rozwiązań takich jak Push4™ (jeden dotyk do wybrania numeru), RotaVoice (menu głosowe w słuchawce) czy sensorowych przycisków.

Obraz
© (fot. Southwing)

Elastyczność w działaniu i liczba opatentowanych rozwiązań spowodowały, że słuchawki Southwing zostały bardzo dobrze przyjęte na rynku operatorów GSM w tym także na wymagającym rynku amerykańskim. W obecnej chwili słuchawki Soutwhing znajdują się w ofercie takich operatorów jak AT&T, Orange, Vodafone, Telefonia czy T-Mobile.

UniCom wprowadza w lipcu 2008 r. do sprzedaży eleganckie słuchawki Southwing klasy podstawowej, średniej, wysokiej a także słuchawki przeznaczone dla operatorów GSM na zasadzie wyłączności. Ofertę uzupełniają wysokiej jakości słuchawki stereo i doskonałe zestawy głośnomówiące.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)