Akcesoria Belkina do iPhone'a 3GS - funkcjonalność i urozmaicenie

Akcesoria Belkina do iPhone'a 3GS - funkcjonalność i urozmaicenie

Akcesoria Belkina do iPhone'a 3GS - funkcjonalność i urozmaicenie
Źródło zdjęć: © IDG
01.09.2009 14:36

Firma Belkin wprowadziła na rynek nadajnik TuneBase FM with Hands Free, który pozwala słuchać utworów z iPhone’a, ładować go i rozmawiać bez używania rąk. Na półkach polskich sklepów zagościły również inne dodatki Belkina, stworzone z myślą o iPhonie 3GS - ładowarki samochodowe Micro i Dual oraz nowe futerały. Dystrybutorem nowych akcesoriów jest firma iSource, przedstawiciel Apple w Polsce

*Firma Belkin wprowadziła na rynek nadajnik TuneBase FM with Hands Free, który pozwala słuchać utworów z iPhone’a, ładować go i rozmawiać bez używania rąk. Na półkach polskich sklepów zagościły również inne dodatki Belkina, stworzone z myślą o iPhonie 3GS - ładowarki samochodowe Micro i Dual oraz nowe futerały. Dystrybutorem nowych akcesoriów jest firma iSource, przedstawiciel Apple w Polsce. *

Nowe akcesoria stworzone są z myślą o osobach wyczekujących iPhone’a 3GS. Jednym z nich jest TuneBase FM with Hands Free firmy Belkin, przeznaczony dla kierowców chcących rozmawiać i delektować się muzyką podczas jazdy. Urządzenie automatycznie wycisza muzykę w momencie wykrycia przychodzącego połączenia i pozwala je odebrać jednym dotknięciem przycisku. Wbudowany mikrofon umożliwia rozmawianie przez iPhone’a bez używania rąk, a za sprawą nadajnika FM rozmówcę słychać przez głośniki samochodowego systemu stereo.

Obraz
© (fot. bing.com)

TuneBase FM with Hands Free to nie tylko zestaw głośnomówiący. Dzięki technologii ClearScan wyszukuje on częstotliwość FM, by odtwarzać muzykę z najlepszą dostępną jakością. Jest zaprojektowany tak, by odtwarzanie, pauzowanie i przewijanie muzyki nie przeszkadzało kierowcy. Regulowana podstawka umożliwia obracanie urządzeniem do pozycji poziomej, co dodatkowo ułatwia korzystanie z funkcji GPS iPhone’a. Dodatkowe wyjście USB pozwala na jednoczesne ładowanie drugiego urządzenia.

Inne akcesoria przeznaczone do oczekiwanego modelu iPhone’a to nowa seria futerałów. Zaprojektowane zgodnie z zasadami designu Apple, nie tylko chronią urządzenie, ale nadają mu niepowtarzalny wygląd. Wśród futerałów znalazła się zarówno linia odpowiadająca wymogom biznesowym, jak i kolekcja przeznaczona dla wielbicieli nieformalnego stylu miejskiego. Można wybierać spośród futerałów skórzanych i silikonowych, a także zaopatrzyć się w opaskę na ramię, niezbędną zwłaszcza dla korzystających z iPhone’a sportowców.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)