Zmiany w polskiej Nokii

25.05.2007 15:50, aktual.: 25.05.2007 16:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 1. czerwca Kuba Pancewicz, dyrektor generalny polskiego oddziału Nokii, rozpoczyna nowy rozdział w swej karierze zawodowej i przenosi się, w ramach struktury firmy, do Dubaju. Będzie tam odpowiedzialny za współpracę z klientami - dystrybutorami i operatorami, znajdującymi się w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki (MEA).

Stanowisko dyrektora generalnego polskiej Nokii obejmujie Jan Kolimar, obecnie szef oddziałów w Czechach i na Słowacji.

Jan Kolimar jest z pochodzenia Słowakiem i pracuje w Nokii od 1999 roku. Przez ostatni rok był szefem oddziałów w Czechach i na Słowacji, odpowiedzialnym za tworzenie lokalnej strategii i za działania biznesowe. Wcześniej przez półtora roku był dyrektorem sprzedaży w moskiewskim oddziale Nokii. Zanim trafił do Nokii, pracował w między innymi w firmach Iveco oraz IP Havas. Jan Kolimar jest żonaty, ma 39 lat. Jego hobby to historia, literatura, kino i sport (hokej, narciarstwo i golf).

Wraz ze zmianą na stanowisku dyrektora generalnego Nokii w Polsce, nastąpi integracja organizacyjna trzech dotychczas odrębnych rynków: polskiego, czeskiego i słowackiego. W ramach struktur powstanie nowy region obejmujący trzy kraje z centralą w Warszawie. Jan Kolimar będzie dyrektorem nowego regionu, a jednocześnie dyrektorem generalnym Nokii w Polsce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)