Nowa poczta głosowa w Erze

Nowa poczta głosowa w Erze

Nowa poczta głosowa w Erze
09.09.2008 17:33, aktualizacja: 10.09.2008 09:37

Polska Telefonia Cyfrowa dla abonentów sieci Era oraz użytkowników Tak Tak i oferty Tak Tak Fon uruchomiła dzisiaj multimedialną pocztę głosową - Poczta Komfort.

Oferuje ona możliwość przechowywania, zarządzania oraz automatycznego przekazywania pozostawionych w skrzynce wiadomości: głosowych, faksowych, wideo oraz poczty elektronicznej. Bezpieczeństwo korespondencji będzie zapewnione przez program antywirusowy, a o komfort użytkowania zadba antyspam i możliwość ustawienia autoodpowiedzi. Dodatkowym ułatwieniem będzie możliwość przekazywania wiadomości na wskazany adres e-mail lub do innych użytkowników zapisywanych w książce adresowej.

Pozostawione w skrzynce wiadomości głosowe, wideo oraz faksowe można otrzymać MMSem na telefon komórkowy. Usługa na terenie Polski jest bezpłatna, a poza granicami kraju zgodna z cennikiem roamingowym. Wiadomości można odsłuchać również po zalogowaniu się na stronie www.poczta.era.pl. Komunikat o pojawieniu się nowej wiadomości e-mail w skrzynce będzie przekazywany błyskawicznie po aktywowaniu usługi Notyfikacja WAP Push. Aktywacja Poczty Komfort jest bezpłatna, a za korzystanie z niej naliczona zostanie opłata abonamentowa lub cykliczna wysokości 2 złotych miesięcznie.

Poczta Komfort zawiera pełną funkcjonalność dotychczasowej Poczty Standard.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)