Visual Voicemail w Erze

Visual Voicemail w Erze

25.11.2008 08:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z nowego rozwiązania - Poczta Głosowa Ekstra - klienci Ery mogą korzystać od 24. listopada. Aby odsłuchać nagrania nie trzeba już dzwonić na specjalny numer dostępowy. Wszystkie wiadomości są dostarczane bezpośrednio do telefonu użytkownika w formie pliku audio.

Informacja o nowych nagraniach jest wyświetlana na ekranie telefonu. Aby je odsłuchać, wystarczy wybrać dowolną wiadomość z listy, niezależnie od kolejności ich zostawiania. Pojemność skrzynki odbiorczej obejmuje 50 wiadomości. Abonent jest informowany każdorazowo po jego przekroczeniu.

W ofercie promocyjnej _ Taryfa dla iPhone 3G w sieci Era _ abonenci otrzymają automatyczną aktywacje _ Poczty Głosowej Extra _, a wszyscy, którzy podpisali umowy promocyjne przed tą datą zostaną poinformowani o możliwości jej aktywowania. Użytkownicy Ci mogą korzystać z oferty bezpłatnie. W dalszej kolejności nowa poczta głosowa będzie udostępniona w modelach telefonów obsługujących funkcję _ Visual Voicemail _ (VVM). Planowane jest również wprowadzenie oprogramowania wspomagającego obsługę tej funkcji w pozostałych terminalach.

Po aktywacji usługi _ Poczta Głosowa Extra _, pełna jej funkcjonalność będzie dostępna po ustawieniu komunikatu powitalnego i hasła dostępu do skrzynki. Własne powitanie można nagrać bezpośrednio na telefonie. Zostanie ono umieszczone na profilu Poczty Głosowej abonenta w ciągu kilku sekund. Zmiany tego powitania można dokonać dowolną ilość razy bez dodatkowych opłat.

Korzystanie z _ Poczty Głosowej Extra _ na terenie Polski jest zwolnione z opłat za przesyłanie danych, a za granicą będzie jedynie obciążone kosztami transferu danych. Domyślnym ustawieniem poczty, jest blokada ściągania wiadomości za granicą. Informacje o nowych wiadomościach, czy też o próbach połączenia się z naszym numerem, zostaną wówczas przesłane w postaci wiadomości SMS.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)