Mobilna poczta w Erze oficjalnie dostępna

Mobilna poczta w Erze oficjalnie dostępna

23.01.2008 08:06, aktual.: 23.01.2008 09:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

PTC uruchomiła Era mail - usługę mobilnego dostępu do poczty elektronicznej. Dzięki temu rozwiązaniu, Era udostępniła klientom możliwość wysyłania i automatycznego otrzymywania wiadomości e-mail bezpośrednio z i na telefon komórkowy.

Era mail działa na zasadzie rozwiązań tzw. push. Usługa umożliwia dostęp do poczty elektronicznej on-line za pomocą telefonu komórkowego. Klienci mogą dzięki temu, bez używania komputera stacjonarnego czy laptopa, korzystać z e-maili. Rozwiązanie to umożliwia także edytowanie otrzymanych wiadomości, również załączników, w zależności od funkcji dostępnych w telefonie. Era mail to usługa skierowana do abonentów prywatnych, jak i firm.

PTC proponuje rozwiązanie w dwóch wersjach: _ Era mail _ - bez możliwości odbierania załączników oraz _ Era mail pro _ - z ich pełną obsługą, w zależności od funkcji dostępnych w danym modelu telefonu. Cena usługi Era mail to 9,90 zł miesięcznie, a Era mail pro 23,18 zł miesięcznie. W ramach opłaty abonamentowej klienci otrzymują odpowiednio 5 lub 50 MB na transmisję danych w ramach usługi. Dodatkowo pakiety danych rozliczane są z dokładnością do 1KB.

Korzystanie z usługi Era mail jest możliwe po zainstalowaniu w telefonie specjalnej, dedykowanej aplikacji, która działa "w tle". Abonenci sieci Era mogą aktywować usługę wysyłając SMS o treści _ MAIL _ na bezpłatny numer 80444. Aktywujący usługę po raz pierwszy użytkownik ma możliwość skorzystania z oferty "Spróbuj za darmo", gdzie przez 30 dni nie ponosi opłaty za jej użytkowanie.

Usługa Era mail jest obecnie dostępna dla kilkudziesięciu modeli terminali, w tym dla większości nowych telefonów Nokii, Sony Ericsson i MDA.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)