Zestaw Microsoft Wireless Desktop 2000 Protector z szyfrowaniem AES

Zestaw Microsoft Wireless Desktop 2000 Protector z szyfrowaniem AES

Zestaw Microsoft Wireless Desktop 2000 Protector z szyfrowaniem AES
Źródło zdjęć: © Microsoft
03.06.2011 12:25

Microsoft Wireless Desktop 2000 to zestaw składający się z klawiatury i myszy BlueTrack, który dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo. W zestawie znalazła się klawiatura wyposażona w 128-bitową technologię szyfrowania AES zabezpieczającą dane przesyłane bezprzewodowo do komputera

128-bitowy algorytm Avanced Encryption Standard (AES) to jedna z najbezpieczniejszych obecnie technologii szyfrujących. Microsoft wykorzystał ją do ochrony biznesowych i prywatnych danych podczas pracy z komputerem.

Obraz
© (fot. Microsoft)

Klawiatura, w pełni zsynchronizowana z systemem Windows 7. wzbogacona została również o nowy sposób uruchamiania aplikacji przypiętych do paska zadań. W przeciwieństwie do znanych wcześniej klawiszy Ulubione, które posiadały odgórnie przypisane do nich funkcje, nowy pasek zadań będzie odzwierciedlał indywidualną kolejność, w której użytkownik otwiera swoje aplikacje. Nowością jest również poduszkowa faktura, zapewniająca komfort dla dłoni oraz nadgarstków podczas pisania.

W skład zestawu Wireless Desktop 200. Protector wchodzi również mysz Wireless Mouse 2000, wyposażona w technologię BlueTrack, umożliwiającą korzystanie z myszy na niemal każdej powierzchni. Mysz wyposażona została w boczne przyciski pokryte gumą. Mysz i klawiatura korzysta z nanoodbiornika Snap-in. Dwukolorowy wskaźnik zużycia baterii ulokowany na myszy, ostrzega o konieczności wymiany źródła zasilania na 24 godziny przed jego wyczerpaniem.

Dostępność i cena

Zestaw Wireless Desktop 200. Protector będzie dostępny w czerwcu 2011 roku. Objęty jest trzyletnią, ograniczoną gwarancją producenta. Jego cena wyniesie 129 PLN brutto.

Wireless Desktop 2000 Protector jest w pełni kompatybilny z systemami Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X v.10.4–10.6.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)