Creative Inspire S2 Wireless z technologią Bluetooth

Creative Inspire S2 Wireless z technologią Bluetooth

Creative Inspire S2 Wireless z technologią Bluetooth
Źródło zdjęć: © sg.creative.com
01.10.2009 12:50, aktualizacja: 01.10.2009 13:05

Firma Creative Labs wprowadziła do swojej oferty nowy, bezprzewodowy zestaw głośników 2.1 – model Inspire S2 Wireless. Nowość ma wyróżniać się niewielkimi rozmiarami i wysoką jakością...

Firma Creative Labs wprowadziła do swojej oferty nowy, bezprzewodowy zestaw głośników 2.1 – model Inspire S2 Wireless. Nowość ma wyróżniać się niewielkimi rozmiarami i wysoką jakością oferowanego dźwięku. Do bezprzewodowej komunikacji zestaw wykorzystuje technologię Bluetooth.

Creative Inspire S2 Wireless składa się z dwóch wysokotonowych głośników o mocy 7 W każdy oraz 19-watowego subwoofera DIRECT-THROW, gwarantującego dynamikę brzmienia niskich i średnich tonów. W specyfikacji technicznej producent deklaruje stosunek sygnału do szumu na poziomie 7. dB oraz pasmo przenoszenia od 40 Hz do 20 kHz. Zestaw do bezprzewodowej komunikacji wykorzystuje technologię Bluetooth 2.0 + EDR (zwiększona szybkość transmisji). Wspiera profile A2DP (zaawansowanej dystrybucji audio) oraz AVRCP (zdalnego sterowania audio/wideo). Dodatkowo podczas transmisji używany jest kodek apt-X, którego zadaniem jest zapewnienie minimalnych opóźnień podczas przesyłania danych.

Dzięki transmiterowi USB Bluetooth łatwo i wygodnie podłączymy zestaw np. do notebooka. Sporym udogodnieniem jest znajdujący się na jednej z miniaturowych satelit panel, składający się z przycisków umożliwiających włączenie/wyłączenie zestawu, sterowanie głośnością, a także wyjściem słuchawkowym oraz wejściem AUX. Dodatkowo z tyłu obudowy subwoofera znalazło się pokrętło pozwalające na regulację natężenia basów. Satelity mierzą 7,4 x 7,3 x 10,3 cm, a głośnik niskotonowy 23,2 x 1. x 20 cm.

Cena zestaw Creative Inspire S2 Wireless wynosi 219 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)