Bambusowy zestaw klawiatura + mysz

Bambusowy zestaw klawiatura + mysz

Bambusowy zestaw klawiatura + mysz
Źródło zdjęć: © chinavasion.com
09.12.2010 10:56, aktualizacja: 09.12.2010 11:07

Jeśli nie macie pomysłu na prezent, być może warto rozejrzeć się za nową klawiaturą i myszą. Ciekawą propozycję przygotowali Chińczycy, którzy wprowadzili na rynek zestaw wykonany z drewna...

Jeśli nie macie pomysłu na prezent, być może warto rozejrzeć się za nową klawiaturą i myszą. Ciekawą propozycję przygotowali Chińczycy, którzy wprowadzili na rynek zestaw z drewna bambusowego, będącego symbolem kultury Konfucjusza.

Klawiatura i mysz zostały praktycznie w całości wykonane ręcznie, z drewna bambusowego, które jest niezwykle trwałym materiałem. Zestaw oprócz ciekawego wzornictwa ma zapewnić komfort użytkowania. Drewno ma wchłaniać pot, a przy tym pozostawać czyste. Znaki na klawiszach zostały wygrawerowane przy pomocy lasera. Klawiatura posiada cztery dodatkowe przyciski, zapewniające szybki dostęp do przeglądarki internetowej, klienta poczty elektronicznej, kalkulatora oraz wyciszenia dźwięku.

Bambusowy zestaw jest łatwy w użyciu. Nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania czy sterowników. Wystarczy podłączyć go do komputera za pomocą kabla USB. Cena: około 25 Euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)