Załóż darmowy sklep internetowy na Facebooku

Załóż darmowy sklep internetowy na Facebooku

Załóż darmowy sklep internetowy na Facebooku
Źródło zdjęć: © chip.pl
17.04.2012 10:18

Kupuje.to, jako pierwsza w Polsce darmowa platforma aukcyjna na Facebook'u, od dziś umożliwia założenie i prowadzenie w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego na fanpage'u.

Założenie sklepu to kwestia kilku kliknięć, a jego obsługa nie sprawi nikomu najmniejszego kłopotu. Intuicyjny interfejs zapewnia sprawną obsługę aplikacji już od pierwszych minut użytkowania. Wystawienie oferty zajmuje nie więcej niż 6. sekund. Sklep pojawia się jako dobrze widoczna, elegancka ikona u samej góry Osi Czasu fanpage'a.

Chcesz skorzystać z promocji? Zostań fanem
Dzięki funkcji „Moje promocje”. mamy możliwość udzielania rabatów do zamówienia, zorganizowania darmowej wysyłki, bądź podarowania prezentów kupującym, w zamian za które uzyskamy nowe kliknięcia „Lubię to!” naszego fanpage'a.

Sprzedawaj wśród fanów oraz wszystkich użytkowników Facebook’a
Wystawiając produkt w swoim sklepie na Facebook’u, pojawia się on automatycznie w dwóch miejscach. Dzięki dwukanałowemu modelowi sprzedaży, jaką oferuje aplikacja, wystawiając produkt w swoim sklepie na fanpage'u, trafia on jednocześnie na platformę sprzedażową www.kupuje.to. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe źródło sprzedaży, z którego korzystają tysiące klientów.
Kupuje.to zapewnia wirusowe rozprzestrzenianie oferty
Co to oznacza w praktyce? Jeśli użytkownik polubi lub kupi produkt, automatycznie dowiedzą się o tym jego znajomi. Informacje rozprzestrzeniają się w sposób lawinowy, wykorzystując narzędzia społecznościowe oferowane przez Facebook’a.

Korzystasz z Facebook’a? Masz konto na kupuje.to
Facebook’owicze nie muszą zakładać dodatkowych kont, aby móc kupować lub sprzedawać w sklepie. Każdy użytkownik Facebook'a, jest jednocześnie użytkownikiem sklepu!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)