Muzyczny sklep internetowy Nokia teraz bez DRM

Muzyczny sklep internetowy Nokia teraz bez DRM

Muzyczny sklep internetowy Nokia teraz bez DRM
17.09.2010 10:30, aktualizacja: 17.09.2010 10:45

OVI Muzyka to nowa odsłona internetowego sklepu Nokia z muzyką, dostępna już dziś w Polsce.

Muzyka w formacie MP3
Od teraz pliki dostępne są w formacie MP3. Muzyka zapisana jest w jeszcze wyższej niż do tej pory jakości 256 kbps, ale co najważniejsze, pliki nie są już zabezpieczone systemem DRM, co pozwoli nam odtwarzać pobraną muzykę na różnych urządzeniach takich jak komputer, nowy telefon komórkowy czy inne muzyczne urządzenie przenośne różnych producentów.

Teraz wszystko z poziomu przeglądarki
Wystarczy, że użytkownik za pomocą wybranej przeglądarki internetowej (np. Internet Explorer, Firefox, Safari, Google Chrome lub innych) zaloguje się do serwisu Ovi Muzyka, by móc słuchać i pobierać utwory. Sklep nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania i może być dostępna zarówno z poziomu telefonu komórkowego jak i komputera PC lub Mac.

Obraz

Ponad 6 mln utworów
Nokia Ovi Muzyka oferuje bibliotekę ponad 6 milionów utworów artystów polskich i zagranicznych z każdego gatunku muzycznego, dostarczonych zarówno przez największe, globalne, jak i niezależne wytwórnie muzyczne.

Muzyka w niższej cenie
Wprowadzone zostały nowe kategorie cenowe zarówno dla pojedynczych piosenek, jak i całych albumów. Od teraz jeden utwór można kupić za 2,49 a cały album za 24,99 zł. Przykładowo najnowszy album grupy Hurts bogatszy o niedostępny nigdzie indziej singiel Happiness kosztuje 24,99 zł. Pozostałe kategorie cenowe to 2,99 i 3,49 za utwór oraz 29,99 i 34,99 za cały album. Użytkownik przed podjęciem decyzji o zakupie ma możliwość przesłuchania 30-sekundowego fragmentu każdego utworu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)