Warszawa. Promocje w Xiaomi Mi Store – sklep ostatecznie zamknięto ze względów bezpieczeństwa

Warszawa. Promocje w Xiaomi Mi Store – sklep ostatecznie zamknięto ze względów bezpieczeństwa

Warszawa. Promocje w Xiaomi Mi Store – sklep ostatecznie zamknięto ze względów bezpieczeństwa
Źródło zdjęć: © zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl | WP.PL
Karolina Modzelewska
14.12.2019 12:17, aktualizacja: 14.12.2019 13:23

Liczba osób, które przyszły na otwarcie nowego sklepu Xiaomi do Galerii Mokotów w Warszawie przeszła najśmielsze oczekiwania. Ludzie tłoczyli się pod drzwiami, dochodziło do nieprzyjemnych incydentów. Sprzęt promocyjny został wyprzedany, a sklep ostatecznie zamknięto ze względów bezpieczeństwa.

Otwarcie Xiaomi Mi Store w Galerii Mokotów zostało połączone ze świątecznymi promocjami. W ofercie Xiaomi pojawiły się m.in. dużo tańsze smartfony. Xiaomi Note 10 został przeceniony o 2000 zł i można go było kupić za 499 zł.

Wiele osób uznało, że takiej okazji po prostu nie można przegapić. Przed sklepem ustawiła się ogromna kolejka. Ludzie dosłownie tłoczyli się w nadziei, że to im uda się kupić upragniony sprzęt.

Xiaomi Mi Store zamknięty ze względów bezpieczeństwa

Liczba osób czekających przed Xiaomi Mi Store była tak duża, że ostatecznie zdecydowano o jego zamknięciu. Poinformowała o tym ochrona. Nie spodobało się to osobom, które nie zdążyły zrobić zakupów. Tłum krzyczał do ochroniarzy: "Zamknijcie mordy". Sytuacja była naprawdę nerwowa.

Xiaomi komentuje zajście

W oficjalnym oświadczeniu Xiaomi wyjaśnia: "Liczba gości Mi Store w Galerii Mokotów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W trosce o bezpieczeństwo klientów przybyłych na akcję promocyjną nasz sklep został otwarty wcześniej. Niestety mimo przygotowań naszego zespołu porządkowego i napierającego tłumu wraz z przedstawicielami Galerii Mokotów podjęliśmy decyzję o zamknięciu dzisiaj Mi Store. W przyszłym tygodniu przygotujemy specjalną promocję. O szczegółach poinformujemy wkrótce. Za wszelkie niedogodności, wszystkich przybyłych gości, bardzo przepraszamy".

O zamknięciu sklepu poinformowała również Galeria Mokotów na swoim Facebooku. Treść opublikowanego komunikatu jest następująca: "Uprzejmie informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo klientów przybyłych na akcję promocyjną zorganizowaną w salonie Mi Store, wspólnie z najemcą podjęliśmy decyzję o zamknięciu w dniu dzisiejszym sklepu Mi Store w Galerii Mokotów. Jednocześnie informujemy, że organizator akcji podjął decyzję o jej odwołaniu. W sprawie organizowanej promocji na produkty marki Xiaomi prosimy o kontakt z przedstawicielami marki. Przepraszamy za wszelkie niedogodności".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)