Zagraj u Wajdy z orange.pl

Zagraj u Wajdy z orange.pl
Źródło zdjęć: © orange.pl

11.05.2012 10:11, aktual.: 11.05.2012 12:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Portal orange.pl zaprasza na konkurs, dzięki któremu możesz wystąpić w filmie Andrzeja Wajdy "Wałęsa".

Obraz
© (fot. orange.pl)

Zwycięzca konkurs u pojaw się w jednej ze scen zbiorowych, które będą realizowane w okolicach Warszawy.

Aby wziąć udział w konkursie, nagraj telefonem komórkowym krótkie wideo uzasadniające, dlaczego właśnie Ty powinieneś być statystą u Andrzeja Wajdy.

Upewnij się, że nagranie nie trwa dłużej niż 30 sekund, a gotowy plik nie przekracza 30 MB. Następnie wypełnij ten formularz i dołącz do niego swoje wideo. To niepowtarzalna okazja, by osobiście poznać jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów i przekonać się, jak wygląda praca na planie.

Spośród nadesłanych filmów wybrane zostanie pięć najlepszych, które będą opublikowane na orange.pl. Od 1. do 21 maja użytkownicy strony będą mogli głosować na swoich faworytów. Zwycięzcę konkursu poznamy 22 maja 2012 r.

"Wałęsa" to opowieść o Polaku, który zmienił współczesny świat. W rolę przywódcy "Solidarności" Lecha Wałęsy wcieli się Robert Więckiewicz. U jego boku zobaczymy m.in.: Agnieszkę Grochowską, Michała Czarneckiego, Zbigniewa Zamachowskiego i Mirosława Bakę. Premierę filmu zaplanowano na koniec 201. roku. Koproducentem obrazu jest Telekomunikacja Polska.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)