Darmowa telewizja przez internet na orange.pl

Darmowa telewizja przez internet na orange.pl

25.03.2011 13:32, aktual.: 25.03.2011 14:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na portalu orange.pl ruszył serwis "web TV" z 9 kanałami telewizyjnymi. Znajdziemy tu najświeższe informacje, sport i rozrywkę - zawsze w zasięgu ręki, na ekranie komputera.
Wszyscy klienci TP i Orange mogą po zalogowaniu na stronie www.orange.pl/webtv.phtml oglądać kanały: Orange sport info, 4fun.tv, Rebel:tv, TV Silesia, Fashion TV, BBC World, Euronews oraz 2 kanały France 24, w języku francuskim i angielskim. Kanał Orange sport info jest również dostępny bez logowania, dla wszystkich internautów.

Do zalogowania się w serwisie konieczne są login i hasło – te same, które klienci wykorzystują by zyskać dostęp do swojego konta w TP lub Orange (np. by sprawdzić przez internet wysokość rachunku). Klienci, którzy nie mają jeszcze konta na portalu, mogą je w prosty sposób założyć na stronach: http://www.orange.pl/zaloguj.phtml oraz https://www.tp.pl/slr/pl/konto/zakl_konta/

Obraz
© (fot. Orange)

Opisy dostępnych kanałów na stronach Orange:

Orange sport info –. informacyjny kanał sportowy, zapewnia kompletną dawkę najświeższych sportowych wiadomości. Relacjonujący najważniejsze wydarzenia serwis "Sport raport" nadawany jest co godzinę. Ponadto, na antenie Orange sport info można oglądać bezpośrednie transmisje meczów Ligue 1, francuskiej ligi rugby - Top 14, Polskiej Superligi Tenisa Stołowego, a także premierowe odcinki programów autorskich: "Dzień z Mistrzem", "Mój pierwszy raz" oraz "Piękna i Bestia". Jak komentują mecze prawdziwi wielbiciele futbolu, można przekonać się oglądając programy z serii "Teraz Kibice Mówią". Fani sportu mogą obejrzeć reportaże, wywiady i magazyny: piłkarskie "Top gol", "Świat piłki nożnej", Ligue 1 raport i Liga Sagres raport, motoryzacyjne: "FIM moto show" i Mobile 1 oraz koszykarskie: "Magazyn FIBA" i "NBA Real".

Widzowie też mają głos! W czasie "Nocnego Hyde Parku" (22:15-23.00) można dzwonić do studia na numer 22 654 05 50 oraz wysyłać opinie na adres e-mail: hydepark@orangesport.pl. *4Fun.tv *- to nie tylko stacja muzyczna, to sposób interaktywnego komunikowania z widzami. 4fun.tv skierowana jest do ludzi młodych, ambitnych i lubiących się dobrze bawić.

Rebel.tv - Kanał muzyczny prezentujący muzykę, wideoklipy, programy, których nie można zobaczyć w innych telewizyjnych o profilu muzycznym obecnych na rynku polskim.

*Fashion TV *- Kanał telewizyjny poświęcony modzie. Emituje pokazy znanych projektantów mody.

TV Silesia - Informacyjno-publicystyczny program nadawany ze Śląska. Prezentacja kultury, dziedzictwa, historii a także sportu, gospodarki i biznesu regionu.

BBC World - 24-godzinny międzynarodowy kanał informacyjny.

Euronews - Informacyjna stacja telewizyjna nadająca co 3. minut wiadomości z Europy i ze świata z perspektywy europejskiej.

France 24 (ang. i fr.) - pierwsze francuskie stacje informacyjne nadające 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)
Zobacz także