Cyfrowy Polsat z ofertą z kanałami w DVB-T

Cyfrowy Polsat z ofertą z kanałami w DVB‑T

Cyfrowy Polsat z ofertą z kanałami w DVB-T
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos
08.10.2012 10:48, aktualizacja: 17.10.2012 12:32

Cyfrowy Polsat wprowadza ofertę na swoją najmłodszą usługę, która zapewnia dostęp do pakietu dodatkowych kanałów w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Z 19,90 zł do 14,90 zł obniżona zostaje miesięczna opłata abonamentowa dla nowych klientów. Dla obecnych abonentów Cyfrowego Polsatu cena Pakietu Ekstra z kanałami DVB-T w wysokości 9,90 zł miesięcznie nie ulega zmianie.

Produkt Cyfrowego Polsatu, działający w technologii naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, kierowany jest zarówno do użytkowników tradycyjnych odbiorników telewizyjnych i komputerów, jak i urządzeń przenośnych. Pakiet Ekstra to 8 kodowanych kanałów telewizyjnych z różnych kategorii tematycznych (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Film, Polsat News, TVP Seriale, Kino Polska, Comedy Central, Nickelodeon) i 1. radiowych. Dekodery do naziemnej telewizji cyfrowej oferowane przez operatora - domowy T‐HD 1000 za 1 zł i mobilny M‐T 5000 za 99 zł - zapewniają także dostęp do bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej. Dodatkowo, w zależności od czasu obowiązywania umowy (15 lub 29 miesięcy), klient otrzymuje odpowiednio 3 lub 6 miesięcy Pakietu Ekstra w prezencie.

Bez zmian pozostaje oferta dla usługi w opcji prepaid (przedpłaconej, bez umowy w formie pisemnej). Pakiet Ekstra z dekoderem T-HD 100. nadal można nabyć za 149 zł, natomiast z dekoderem M-T 5000 – za 329 zł. W obu przypadkach klient otrzymuje na 6 miesięcy bezpłatny dostęp do Pakietu Ekstra, a dodatkowo za pośrednictwem zakupionego urządzenia odbiera ogólnodostępne kanały naziemnej telewizji cyfrowej.

Za pośrednictwem dekoderów T-HD 100. i M-T 5000 Cyfrowego Polsatu kanały ogólnodostępne naziemnej telewizji cyfrowej można odbierać w całej Polsce, a w 31 miastach objętych zasięgiem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)