Wygodne płacenie za parkowanie z mPay

Wygodne płacenie za parkowanie z mPay

16.11.2007 14:43

mPay wspólnie z Zarządem Dróg Miejskich w Warszawie pracuje nad wdrożeniem usługi płacenia za parkowanie za pomocą telefonu komórkowego. Płacenie telefonem będzie możliwe dzięki usłudze mobilnych płatności mPay od grudnia.

mPay jest obecnie dostępny dla abonentów Plusa i użytkowników Simplusa oraz Sami Swoi. Trwają prace nad wdrożeniem usługi i pozostałych operatorów.

Aby zapłacić za parkowanie, należy nakleić w widocznym miejscu na przedniej szybie samochodu specjalną naklejkę z unikalnym numerem mPay. Naklejki dostępne będą w punktach sprzedaży na terenie Warszawy.

Wielka zaleta usługi polega na tym, że opłaty za parkowanie wnoszone będą dokładnie za czas postoju pojazdu - usługa będzie włączana i wyłączana przez klienta poprzez wykonanie połączenia w systemie mPay na numer widoczny na naklejce.

Aby aktywować usługę mobilnych płatności, wystarczy wykonać dowolne połączenie do systemu mPay, np. transakcję testową na numer _ 145000000# _, po której użytkownik zostanie poproszony o zdefiniowanie kodu PIN i otrzyma kwotę 5zł na pierwszą dowolną płatność. Aby zasilić konto mPay dodatkowymi środkami, należy wykonać przelew na konto usługi (42 1750 0009 0000 0000 0711 1088 - właściciel mPay SA) wpisując w tytule przelewu 9-cyfrowy numer telefonu komórkowego w sieci Plus, a w polu "kwota przelewu" - dowolną sumę, którą chcemy zasilić konto. Całość wpłaconej kwoty można wykorzystać do płatności w systemie mPay.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)