mPay: pierwszy milion zrealizowanych transkacji

mPay: pierwszy milion zrealizowanych transkacji
Źródło zdjęć: © mPay

11.07.2011 12:52, aktual.: 11.07.2011 13:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

mPay ogłosił, że od momentu uruchomienia serwisu transakcyjnego w 2009 roku, liczba transakcji przekroczyła właśnie 1 mln. Do końca czerwca tego roku w systemie aktywowano ponad 255 tys. kont.

Jednym z ostatnich udogodnień dla użytkowników systemu mPay jest blisko dwukrotne powiększenie liczby sklepów internetowych akceptujących płatności mobilne. Ma to związek z podpisaniem umowy z firmą Dialcom24, właścicielem platformy Przelewy24.pl. Oznacza to zwiększenie zasięgu usług płatności komórką w Internecie o sieć akceptantów Przelewy24.pl, która w tej chwili liczy kilkanaście tysięcy podmiotów wykorzystujących elektroniczne kanały płatnicze.

Obraz
© (fot. mPay)

Na dniach rusza również wspomniana już nowa usługa mPay polegająca na bezpiecznym podłączeniu na stałe karty płatniczej do konta mPay i możliwości wykonywania zasileń portmonetki mPay w dowolnym momencie z poziomu telefonu komórkowego.

Cały proces zasilenia konta z karty płatniczej trwa tylko kilka sekund i polega na wybraniu numeru _ 145999# _, wpisaniu kwoty oraz podaniu w kolejnym kroku 3-cyfrowego kodu zabezpieczającego CVC2, znajdującego się na odwrocie karty.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)