Wpadli, bo zgubili kartę pamięci ze swymi zdjęciami

Wpadli, bo zgubili kartę pamięci ze swymi zdjęciami

Wpadli, bo zgubili kartę pamięci ze swymi zdjęciami
Źródło zdjęć: © ImageState/Thinkstock
07.01.2011 12:25

Czterech podejrzanych o włamanie do domu kultury w Skwierzynie (Lubuskie) zatrzymali tamtejsi policjanci. Złodzieje wpadli, bo podczas kradzieży zgubili kartę pamięci, na której były ich zdjęcia

Czterech podejrzanych o włamanie do domu kultury w Skwierzynie (Lubuskie) zatrzymali tamtejsi policjanci. Złodzieje wpadli, bo podczas kradzieży zgubili kartę pamięci, na której były ich zdjęcia - poinformowała PAP w środę Justyna Migdalska z lubuskiej policji.

Policja ustaliła, że do kradzieży doszło pierwszego stycznia br. Nieznani wówczas sprawcy wynieśli z domu kultury sprzęt elektroniczny: odtwarzacze CD, sterownik świateł, mikrofony, reflektory, konsoletę i mikser audio.

Obraz
© (fot. ImageState/Thinkstock)

Podczas oględzin funkcjonariusze znaleźli kartę pamięci z telefonu komórkowego. Był na niej zapis w postaci filmów i zdjęć, ich bohaterami były różne osoby.

Śledczy uznali, że wśród nich mogą znajdować się włamywacze. Ich przypuszczenia potwierdziły się po zatrzymaniu podejrzanych.

Wytypowano czterech mieszkańców Skwierzyny w wieku od 1. do 22 lat. Wszyscy przyznali się do kradzieży z włamaniem, a policja odzyskała cały skradziony sprzęt, który wróci do domu kultury.

Za popełnione przestępstwo młodym ludziom grozi teraz od roku do 10 lat więzienia.

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)