Telefon dla seniorów w ofertach Orange

Telefon dla seniorów w ofertach Orange
Źródło zdjęć: © WP.PL

30.11.2009 12:41, aktual.: 04.03.2013 00:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange wprowadza na rynek telefon komórkowy opracowany specjalnie z myślą o seniorach i osobach schorowanych. Unikalną cechą aparatu ZTE S302 jest funkcja powiadamiania ratunkowego, uruchamiana za pomocą specjalnego klawisza SOS. Telefon jest dostępny za 1 zł już w najtańszych planach abonament i MIX

ZTE S30. to łatwy w obsłudze, lekki i funkcjonalny aparat telefoniczny wyposażony we wszystkie podstawowe funkcje telefonu komórkowego oraz udogodnienia dla osób starszych czy schorowanych.

Obraz
© Telefon ZTE 302 (fot. ZTE)

Wyróżnia go przede wszystkim klawisz SOS, Który powoduje uruchomienie głośnego, zwracającego uwagę sygnału oraz wysłanie SMS-ów z prośbą o pomoc lub pilny kontakt. Oprócz tego aparat automatycznie zaczyna łączyć się z wcześniej ustalonymi numerami. Wybiera je kolejno aż do uzyskania połączenia. Dzięki temu umożliwia nawiązanie kontaktu nawet w przypadku, gdy osoba wzywająca pomocy nie jest w stanie samodzielnie wybrać numeru. Listę osób, które powinny zostać powiadomione oraz treść wiadomości można ustalić według własnego uznania. Mogą się na niej znaleźć cztery numery np. do najbliższych krewnych czy lekarza.

Telefon ma duże klawisze i kontrastowy wyświetlacz, pokazujący duże cyfry lub treść wiadomości tekstowych. Uzupełnieniem jego funkcji jest cyfrowe radio, którego można słuchać bez słuchawek, silna diodowa latarka oraz kalkulator przydatny np. podczas zakupów.

Telefon można kupić za 1 zł już z najtańszym (2. zł z VAT) planem abonamentowym lub MIX a także bez umowy w cenie 189 zł.

Więcej informacji można znaleźć na www.orange.pl
**[ Telefon dla seniora - sprawdź nowości, recenzje, testy ](

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)