Poczta Exchange dla klientów Orange

Poczta Exchange dla klientów Orange

Poczta Exchange dla klientów Orange
Źródło zdjęć: © WP.PL
22.11.2007 22:39

Orange przygotował usługę mobilnej poczty E-mail BOX dla firm, która nie wymaga kupowania i użytkowania drogiego serwera przez klientów.

Usługa _ E-mail BOX _ to skrzynka pocztowa oferująca pełną funkcjonalność niezbędną w biznesie: e-mail, kalendarze, książki adresowe, możliwość zarządzania zadaniami oraz notatkami. Umożliwia bezpieczny dostęp do poczty z dowolnego miejsca: biura, domu czy podróży. Dzięki obsłudze technologii _ Push Mail _ przychodząca poczta oraz zmiany dokonywane w kalendarzach i książkach adresowych są natychmiast dostarczane użytkownikowi.

Korzystanie z usługi jest możliwe za pomocą urządzeń BlackBerry, telefonów z systemem Windows Mobile lub innych, dla których dostępne jest oprogramowanie ActiveSync. Zastosowanie funkcji _ Outlook Web Access _ umożliwia dostęp do skrzynki pocztowej z dowolnego komputera wyposażonego w przeglądarkę internetową. Klient aktywujący usługę otrzymuje jedną skrzynkę e-mail dostępną na platformie Hosted Exchange 2003, która zapewnia identyczną funkcjonalność, jak korporacyjny serwer pocztowy Microsoft Exchange Server 2003.

Usługa przeznaczona jest dla małych i średnich firm, które bez konieczności posiadania własnego serwera pocztowego mogą w wygodny sposób korzystać z funkcjonalności poczty korporacyjnej. Klienci posiadający skrzynki w ramach jednej firmy mogą korzystać ze wszystkich możliwości pracy grupowej oferowanych przez serwer Microsoft Exchange: współdzielić książki adresowe i kalendarze, korzystać z grupowego umawiania spotkań, współdzielić dokumenty w ramach Folderów Publicznych.

Firmy mogą zamówić dowolną liczbę kont pocztowych i swobodnie dostosowywać je do potrzeb. Aktywacja dla każdego użytkownika przebiega indywidualnie. Klienci samodzielnie dokonują też wyboru domeny, w której będzie funkcjonowało ich konto e-mailowe. Dzięki temu mogą dołączyć - za zgodą administratora - do już istniejącej domeny firmowej lub utworzyć nową.

Usługa _ E-mail BOX _ jest dostępna w dwóch wariantach:
• _ E-mail BOX _ - konto e-mail za 45 zł netto miesięcznie,
• _ E-mail BOX _ - Pakiet, w którym oprócz konta e-mail, klient otrzymuje 100 MB transferu do wykorzystania na połączenia internetowe i WAP - za 99 zł netto miesięcznie.

Wraz z usługą użytkownik otrzymuje profesjonalne oprogramowanie pocztowe Microsoft Outlook 2003 lub 2007 - do wyboru.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)