Hello Kitty w polskim Orange

Hello Kitty w polskim Orange

Hello Kitty w polskim Orange
24.11.2008 11:03, aktualizacja: 24.11.2008 15:32

Niedługo w ofercie Orange pojawi się pierwszy w Polsce telefon opracowany specjalnie z myślą o najmłodszych użytkowniczkach - Hello Kitty.

Hello Kitty jest wyposażony w aparat cyfrowy 1,3 Mpix, odtwarzacz mp3, Radio FM oraz kartę pamięci Memory Stick M2 (z obsługą do 4 GB). Jego użytkownicy będą mogli wymieniać się tapetkami Hello Kitty i dzwonkami za pomocą Bluetooth. Telefon o wymiarach 100x47x14 mm waży 104g wraz z bateria litowo-polimerową 950 mAh.

Telefon będzie można kupić tylko w sklepie internetowym Orange od złotówki. Na stronie _ www.orange.pl/hellokitty _ można już zamówić subskrybcję informacji o rozpoczęciu sprzedaży oraz zapoznać się z prezentacją telefonu.

Obraz
© Tapetki w telefonie Hello Kitty (fot. Orange)

Hello Kitty to postać wymyślona przez japońską firmę Sanrio w 1974. Jest bohaterką filmów animowanych, gier komputerowych, ozdobą wielu gadżetów. Jej wizerunek pojawił się po raz pierwszy na małej, plastikowej portmonetce. Jej miejsce urodzenia to Londyn. Jest niesamowicie popularna w Japonii i Korei. Postać uroczej kotki z różową kokardką stała się symbolem przyjaźni i szczęścia. Wśród kobiet i dziewcząt na całym świecie zyskała ogromne grono fanów do którego zaliczają się także znane gwiazdy, stąd jej częsta obecność na okładkach wielu czasopism i pokazach mody. Postaci Hello Kitty towarzyszą niezliczone gadżety - wisiorki, tapetki do telefonów, dzwonki.

_ Telefon dostępny będzie w ofercie abonamentowej oraz MIX. Przy umowie na 2. miesiące i abonamencie 25zł telefon będzie kosztować 168zł, przy zobowiązaniu w wysokości 35zł miesięcznie aparat dostępny będzie w cenie 49zł. W wyższych abonamentach telefon Hello Kitty dostępny będzie za złotówkę. W ofercie MIX, przy deklarowanej miesięcznej wpłacie 25zł telefon będzie dostępny w cenie 198zł, przy 35zł cena telefonu spada do 99zł. Poczynając od oferty MIX 55 telefon będzie dostępny za złotówkę. _ (przyp. tech.wp.pl)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)