Smailo: nowa marka GPS w Polsce. Aparat i kamera w GPS

Smailo: nowa marka GPS w Polsce. Aparat i kamera w GPS

30.08.2011 15:41, aktual.: 30.08.2011 15:51

We wrześniu w Polsce pojawi się nowa marka urządzeń nawigacyjnych. Smailo to urządzenia zaprojektowane z myślą o rynku Europy Środkowej i Wschodniej. Są dostępne w 3 rozmiarach (4,3 oraz 5 i 7 cali) oraz w różnych konfiguracjach: od podstawowych funkcji po rozbudowane centrum multimedialne oraz aparat i kamerę video. Od strony oprogramowania polskim partnerem Smailo została AutoMapa.

HD 50i
Pięciocalowy Smailo HD 50. to produkt dla najbardziej wymagających użytkowników. W zależności od potrzeby nawigacja może zostać zamieniona w przenośne centrum multimedialne, odtwarzacz video i przeglądarkę zdjęć lub służyć jako uzupełnienie mobilnego biura dzięki kalkulatorowi, konwerterowi jednostek i czytnikowi e-booków. Dodatkowo Smailo HD 50i został wyposażony w Bluetooth z DUN, który umożliwia przesył danych, więc oprócz pełnienia funkcji zestawu głośnomówiącego może również obsługiwać funkcje wymagające połączenia z internetem, jak np. AutoMapa Traffic.

Obraz
© (fot. Smalio)

*HD 70x Mondo *
Kolejnym produktem jest Smailo HD 70. Mondo, który został wyposażony w siedmiocalowy wyświetlacz o podwyższonej rozdzielczość (HD). Urządzenie wyposażone jest w 4 GB pamięci wewnętrznej. HD 70x Mondo został również wyposażony w Bluetooth z DUN.

HD 43i
Smailo HD 43. to podstawowe urządzenie w najpopularniejszym rozmiarze 4,3 cala. Dzięki specjalnemu projektowi obudowy super slim z miękko zakończonymi rogami łatwo się go przenosi.

Obraz
© (fot. Smalio)

HD 50x Photo
Model HD 50x Photo, to niecodzienny model z wbudowanym aparatem fotograficznym i kamerą video. Dzięki dwóm wejściom na karty SD urządzenie będzie mogło równocześnie obsługiwać nawigację i robić zdjęcia z trasy.

Urządzenia Smailo HD 43i, HD 50i HD50Photo i HD 70x Mondo są już w sprzedaży w cenie *od 299 zł *za najprostszy model.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)