Zamień komórkę w nawigację GPS

Zamień komórkę w nawigację GPS

Zamień komórkę w nawigację GPS
13.08.2009 13:56

NAVIGON cały czas unowocześnia swoje oprogramowanie nawigacyjne MobileNavigator 7, wprowadzając kolejne udogodnienia, poprawiające wydajność i możliwości zastosowania. Już teraz dodatkowe modele urządzeń opartych na systemie Windows Mobile z ekranami o rozdzielczości WVGA mogą swobodnie korzystać z jego zalet, a użytkownicy telefonów z systemem Symbian mogą skorzystać z bezpłatnej aktualizacji poprawiającej ustalanie położenia przy użyciu A-GPS

Dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu nawigacyjnemu MobileNavigator 7. telefony komórkowe, smartphone’y i urządzenia typu PDA mogą być przekształcone w niewielkie, ale wydajne i pomocne w każdej sytuacji nawigatory, które pomogą zorientować się gdzie jesteśmy lub dotrzeć w wybrane miejsce. Dodatkowo, MobileNavigator 7 może być teraz wykorzystywany na urządzeniach z systemem Windows Mobile i ekranami o rozdzielczości WVGA, na przykład Sony Ericsson XPERIA X1 lub Samsung i900 OMNIA. Te smartphone’y z dużymi ekranami mają optymalną konfigurację umożliwiającą doskonałe wyświetlanie mapy.

Obraz
© (fot. Navigon)

Użytkownicy, którzy mają telefon z systemem Symbian i kupili już oprogramowanie MobileNavigator 7 oraz używają nawigacji w trybie pieszym, także będą mogli cieszyć się ulepszonymi funkcjami. Najważniejszą jest przyspieszenie ustalania położenia urządzenia przy użyciu A-GPS (assisted GPS), dodatkowym sygnałom wysyłanym przez GPRS lub UMTS. Aktualizacja dostępna jest bezpłatnie ze strony internetowej NAVIGON pod adresem www.navigon.com/mn7.

Do końca sierpnia obowiązuje wakacyjna promocja cenowa na oprogramowanie MobileNavigator 7 na platformy Windows Mobile, Symbian oraz iPhone: wersja europejska kosztuje równowartość 79,99 EUR (zamiast 99,99 EUR).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)