Kamera wideo w słuchawce Bluetooth

Kamera wideo w słuchawce Bluetooth
Źródło zdjęć: © amazon.com

19.09.2010 23:48, aktual.: 21.09.2010 11:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Looxcie wprowadziła do swojej oferty miniaturową kamerę wideo z słuchawką Bluetooth. Cały zestaw jest mały, lekki i łatwy w obsłudze. Nowość skierowana jest głównie do użytkowników serwisów...

Firma Looxcie wprowadziła do swojej oferty miniaturową kamerę wideo z słuchawką Bluetooth. Cały zestaw jest mały, lekki i łatwy w obsłudze. Nowość skierowana jest głównie do użytkowników serwisów społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter oraz YouTube.

Kamera Looxcie została osadzona na słuchawce Bluetooth. Urządzenie rejestruje obraz w rozdzielczości 48. x 320 pikseli z prędkością 15 klatek na sekundę. Materiały zapisywane są w formacie MPEG-4 na pamięci flash o pojemności 4 GB. Wbudowany akumulator ładowany poprzez złącze Micro-USB zapewni do 4 godzin ciągłej pracy w trybie nagrywania lub nawet 10 godzin rozmów.

Looxcie pozwoli zarejestrować wszystko to co robimy, abyśmy mogli dzielić się tym z innymi. Łącząc urządzenie z telefonem komórkowym z system Google Android w wersji 2.0 lub wyższej, materiały te mogą być bezpośrednio zamieszczane w serwisach Facebook, Twitter oraz YouTube. Producent zapewnia, ze pracuje nad wersją aplikacji dla telefonów iPhone, Blackberry oraz Nokia.

Kamera Looxcie dostępna jest już w sprzedaży w cenie 199 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)