Skype trafił na polskie porodówki

Skype trafił na polskie porodówki

Skype trafił na polskie porodówki
Źródło zdjęć: © Skype
28.08.2009 14:04

Skype rozpoczął współpracę z wybranymi oddziałami położniczymi, aby towarzyszyć kobietom w jednym z najważniejszych momentów ich życia. W pięciu polskich szpitalach umieszczone zostały certyfikowane przez Skype wideotelefony Asus AiGuru SV1, dzięki którym pacjentki mogą dzielić się swoimi emocjami z rodziną i przyjaciółmi, którzy nie mogą odwiedzić ich osobiście.

Każdy ze szpitali przygotował specjalne miejsce, gdzie przyszłe mamy mogą w wygodny sposób korzystać ze Skype’a. Wideotelefony umieszczone zostały w Specjalistycznym Szpitalu św. Zofii w Warszawie, Szpitalu Bielańskim im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie, Szpitalu Wojewódzkim im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze, Szpitalu Ginekologiczno - Położniczym SSZOZ nad Matką i Dzieckiem w Opolu oraz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego SPZOZ w Białymstoku.

„Chcemy zapewniać naszym pacjentkom jak największą wygodę. Zależy nam na tym, aby czuły się w szpitalu bardzo komfortowo. Dzięki Skype przyszłe mamy mogą w dowolnym momencie zobaczyć się i porozmawiać z rodziną i przyjaciółmi”. – powiedziała Agnieszka Gibalska-Dembek, Kierownik Biura Zarządu ze Specjalistycznego Szpitala św. Zofii w Warszawie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)