Hulajnoga elektryczna na komunię – jaką wybrać i na co zwracać uwagę?

Hulajnoga elektryczna na komunię – jaką wybrać i na co zwracać uwagę?

Hulajnoga elektryczna na komunię – jaką wybrać i na co zwracać uwagę?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.05.2019 11:11, aktualizacja: 17.05.2019 10:10

Hulajnogi elektryczne cieszą się coraz większą popularnością i są hitem tegorocznych prezentów komunijnych. Jaką hulajnogę dla dziecka kupić i na co zwrócić uwagę decydując się na taki prezent na komunię? Podpowiadamy.

Hulajnoga elektryczna na komunię

Do niedawna prezentem, który wielu osobom kojarzył się z Pierwszą Komunią Świętą był rower. Od kilku lat jednak pojazdy elektryczne (hulajnogi, deskorolki) zyskują na ogromnej popularności. Hulajnogi elektryczne to ciekawe wybór, ponieważ pozwalają zarówno na obsługę manualną, jak i rozwijają zdolności prowadzenia pojazdów silnikowych. Poprawiają koordynację ruchową dziecka oraz wpływają pozytywnie na poczucie równowagi.

Jeśli decydujemy się na zakup hulajnogi elektrycznej na prezent na komunię, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy.

Jaka hulajnoga elektryczna dla dziecka?

Wybierając hulajnogę elektryczną dla dziecka, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na sugerowany wiek dziecka. Poszczególne modele będą różnić się między sobą rozmiarami, wagą czy maksymalną prędkością, jaką mogą osiągnąć. Te różnice wpływają zarówno na łatwość obsługi pojazdu, jak również na bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy.

Szukając prezentu na komunię dla dziecka dobrze jest zainteresować się mniejszymi hulajnogami, których prędkość maksymalna nie będzie przekraczać 12 km/h. Warto zwrócić uwagę także na rozmiar kółek – mniejsze pozwalają na lepsze manewrowanie pojazdem. Dobrze jeśli hulajnoga elektryczna jest lekka i łatwa do złożenia, dzięki czemu nie będzie np. przeszkadzać, kiedy zostawi się ją w szkolnej szatni.

Hulajnogi elektryczne do 1000 zł – ranking

Wybierając prezent na komunię, warto mieć na uwadze, że hulajnogi elektryczne nie są sprzętem najtańszym. Jednak jeśli chcemy zmieścić się w budżecie do 1000 zł, to na rynku znajdziemy kilka bardzo solidnych modeli dla dzieci, a wśród nich np. hulajnogi Goclever czy Kawasaki. Pełen ranking hulajnóg do 1000 zł znajdziecie tutaj.

Hulajnogi elektryczne do 2000 zł

Jeżeli możemy pozwolić sobie, by na prezent na Pierwszą Komunię wydać do 2000 zł, to na rynku bez trudu znajdziemy bardzo dobrej jakości hulajnogi elektryczne. Większość modeli w tej cenie będzie na tyle uniwersalna, że będą na nich mogły jeździć na nich zarówno dzieci, jak i dorośli. Jeśli szukacie hulajnogi elektrycznej do 2000 zł, to polecamy takie modele jak:

  • Hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia 365
  • Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8.5
  • Hulajnoga elektryczna Blaupunkt ESC808
  • Hulajnoga elektryczna Goclever City Rider 5 5,5
  • Hulajnoga elektryczna Razor Glow E100

Hulajnogi elektryczne – gdzie kupić?

Hulajnogi elektryczne kupimy przede wszystkim w sklepach z elektroniką oraz w sklepach internetowych. Jeśli mamy możliwość, to warto obejrzeć hulajnogi osobiście lub wybrać się wraz z dzieckiem, by mogło wypróbować wybrany model jeszcze przed zakupem. Wtedy łatwiej jest dopasować hulajnogę do wzrostu dziecka i jego możliwości fizycznych. Jeśli jednak decydujemy się na zakup przez internet, warto pamiętać o tym, że w razie nietrafionego wyboru, przysługuje nam prawo zwrotu lub wymiany towaru.

Obraz
© Materiały prasowe

Hulajnogi elektryczne – czy warto?

Szukając odpowiedniego prezentu na komunię, na pewno warto rozważyć zakup hulajnogi elektrycznej dla dziecka. Jazda na niej to ogromna przyjemność dla dziecka, ale również pozwoli się na szybkie przemieszczanie się np. do szkoły. Może przydać się również podczas długich spacerów i rodzinnych wycieczek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)