Skype 3.5 - na razie testowo

Skype 3.5 - na razie testowo

05.07.2007 18:00, aktual.: 06.07.2007 09:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe wydanie komunikatora Skype 3.5 oferuje możliwość wymiany materiałów wideo, zapisywanie zdjęć z kamery do profilu, automatyczne ponowne wybieranie oraz nową funkcję, Commercial Contacts - przeznaczoną dla firm. Do pobrania jest nowe wydanie Skype 3.2.0.175, zawierające drobne poprawki.

Obraz
© Główne okno programu Skype

Na temat rozmów głosowych możesz przeczytać w wątku Skype - rozmowy za grosze - http://www.idg.pl/watek/47/skype...rozmowy.za.grosze.html. Zapraszamy również do oglądania materiałów wideo IDG TV - http://www.idg.pl/tv/tvbeta.asp?wolne=1 ( filmy dołączone są po prawej stronie tekstu ). Jeśli chcesz rozszerzyć możliwości Skype, koniecznie przeczytaj Skype - 10 dodatków, które zmienią rozmowy internetowe - http://www.idg.pl/news/107892/skype...10.dodatkow..ktore.zmienia.rozmowy.internetowe.html

Komunikator Skype staje się coraz bardziej rozbudowanym narzędziem, które wkracza w sektor biznesowy - zwłaszcza dzięki nowej funkcji Commercial Contacts. Umożliwia ona firmom wykupienie nazwy, która będzie umieszczona w specjalnej bazie kontaktów. Oprócz nazwy dostępna jest opcja wyświetlania logo przedsiębiorstwa.

Nowości Skype 3.5:Zwykłych użytkowników zapewne zainteresują darmowe funkcje, które służą w codziennej komunikacji. Oto one:

- Dzielenie się z innymi materiałami wideo. Filmy można umieścić w polu opis. Dostępna jest opcja wrzucenia wideo do wspólnego podglądu w ramach komunikacji tekstowej.

- Funkcja wgrywania zdjęć z kamery internetowej do profilu. Została ona rozszerzona w stosunku do wydania 3.2 i umożliwia przechwycenie zdjęcia naszego rozmówcy ( a nie tylko z lokalnej kamerki ).

- Przekazanie trwającej rozmowy do innego użytkownika lub grupy użytkowników Skype z listy kontaktów ( niezależnie czy są użytkownikami PC czy MAC ). Jeśli jesteś abonentem Skype Pro, możesz przekazywać połączenia także na telefony komórkowe i stacjonarne.

- Automatyczne ponowne wybieranie. Program automatycznie - co dwie minuty, aż do skutku - będzie wybierał ponownie numer na który dzwonimy w wypadku, gdy będzie on zajęty.

Więcej informacji znajdziesz na stronie http://skype.com

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)