Prognoza Pogody z całego świata na Twoim biurku

Prognoza Pogody z całego świata na Twoim biurku

24.04.2009 13:39, aktual.: 28.02.2012 16:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zorganizować event firmowy bądź przyjęcie w pomieszczeniu czy na patio? Jaką odzież zabrać na urlop czy w delegacje? Przedłużyć okres wypoczynku czy wcześniej powrócić do domu?

Wspólnym mianownikiem wielu pytań jest rzetelna informacja o nadchodzących zmianach atmosferycznych, dzięki którym możemy właściwie zaplanować nasze działania. W odpowiedzi na te potrzeby firma Oregon Scientific stworzyła nową stacje pogodową I-60. umożliwiającą sprawdzenie 5-cio dniowej prognozy pogody dla 2000 miast na całym świecie.

Obraz
© (fot. Oregon Scientific)

Coraz częściej planowanie wyjazdów, delegacji czy innych przedsięwzięć wymaga wiedzy na temat zbliżającej się pogody. Poszukiwanie informacji w serwisach pogodowych nie tylko może okazać się pracochłonne, ale także daremne gdy interesuje nas aktualna prognoza dla wybranego miasta. Stacja pogodowa Oregon Scientific I60. posiada funkcję pobierania meteorologicznych danych z Internetu.

Jej hub USB pozwoli na automatyczne otrzymywanie regionalnej prognozy pogody na 5 dni w 200. miast na całym świecie. Stacja codziennie informuje o temperaturze i zmianie pogody. Bezprzewodowa sonda, zainstalowana na zewnątrz domu, wskazuje aktualną temperaturę, wilgotność i sygnalizuje nadejście burzy. Oprócz unikalnych użytkowych funkcji stacja Oregon Scientific to również ciekawy dodatek idealnie komponujący się zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i tradycyjnych.

Cena Oregon Scientific I-600: 439 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także