Stacja pogodowa w 3D - technologia dla Ciebie

Stacja pogodowa w 3D - technologia dla Ciebie

Stacja pogodowa w 3D - technologia dla Ciebie
19.02.2009 10:59, aktualizacja: 09.01.2012 09:59

Jaka będzie pogoda? Spodziewać się deszczu, śniegu, a może słonecznej i ciepłej aury? To pytanie zadawane od setek lat nurtowało wielu. W starożytności magicy stosowali szklane kryształowe kule do odczytu, obecnie marka Oregon Scientific wykorzystując ten szlachetny materiał stworzyła zaawansowaną technologicznie stacje pogodową BA900 o niezwykłym wzornictwie komponującym się zarówno we wnętrzach tradycyjnych jak i modernistycznych.

Wiele tradycyjnych metod przepowiadania pogody związanych z obserwacją obłoków na niebie, siły wiatru czy nietypowych zachowaniach zwierząt dają niewielkie rezultaty. Te konwencjonalne natomiast wiążą się z monitorowaniem skomplikowanych wyników stacji meteorologicznych i odwiedzaniem serwisów pogodowych, które nie dają gwarancji dużego wskaźnika sprawdzalności szczególnie przy długookresowych prognozach. Warto, więc w domu posiadać własną stację pogodową, która doskonale komponuje się w każdym wnętrzu tak jak Oregon Scientific BA900.

Obraz
© (fot. Oregon Scientific)

Stacja Oregon Scientific posiada jako pierwsza na świecie trójwymiarowe, podświetlane ikony zatopione w szkle wskazujące w prosty do odczytu sposób nadchodzącą pogodę. Dodatkowo każdy z symboli podświetlany jest innym kolorem wskazując na czerwono słoneczną pogodę, niebiesko zachmurzenie bądź zielono zwiastując deszcz.
Na wyświetlaczu LCD można odczytać oprócz podstawowych funkcji takich jak czas również temperaturę we wnętrzu pomieszczenia oraz radiowo sterować zegarem. Stacje pogodowe Oregon Scientific dostępne są w sieciach sklepów elektronicznych w całej Polsce.

Cena stacji pogodowej Oregon Scientific BA900 : 459 zł

*Specyfikacja: *
• Pierwsza na świecie stacja pogodowa z podświetlanymi, grawerowanymi laserowo ikonami 3D
• Wyświetlanie temperatury
• Cyfrowy zegar sterowany radiowo z zegara atomowego
• Format godzin 12 bądź 24
• Możliwość pomiaru temperatury w skali Fahrenheit bądź Celcjusza
• Rozpiętość temperatury: 23 do 122 stopni Fahrenheit (-5 do 50 stopni Celcjusza)
• Zasilanie 5 volt AC/DC adapter (dołączony)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)