Posuwaj paluchem

Posuwaj paluchem16.12.2008 10:14
Posuwaj paluchem

Do sklepu App Store powróciła jedna z najgłupszych aplikacji
przeznaczonych dla telefonu iPhone i odtwarzacza iPod touch. Podobno
Apple dopiero po długim wahaniu i wielu e-mailach od fanów zdecydował
się udostępnić

288762047066486931
Źródło zdjęć: © Pull My Finger (fot. Air-O-Matic)

Do sklepu App Store powróciła jedna z najgłupszych aplikacji przeznaczonych dla telefonu iPhone i odtwarzacza iPod touch. Podobno Apple dopiero po długim wahaniu i wielu e-mailach od fanów zdecydował się udostępnić "Pull My Finger".

Aplikacja "Pull My Finger" kosztuje w App Store 0,99 centów. Do sklepu Apple trafiła już jakiś czas temu, ale została usunięta przez moderatorów ze względu na wywoływane kontrowersje. Kilka zachodnich serwisów okrzyknęło ją jedną z najgłupszych gier dostępnych w App Store, zresztą zupełnie słusznie. Cała zabawa w "Pull My Finger" polega na… jak najdłuższym przytrzymywaniu palcem ikony wyświetlanej na ekranie iPhone’a.

Program w tym czasie gra melodyjkę związaną z obrazkiem, który dotykamy. Nad sensem takiej zabawy zastanawiało się już wiele osób, nikt jednak nie potrafił wytłumaczyć, dla kogo przeznaczona jest aplikacja. Najwyraźniej również Apple ma z tym problemy, bowiem firma z Cupertino nie podała żadnych powodów, dla których zdecydowała się na przywrócenie "Pull My Finger" do App Store.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)