Posuwaj paluchem

Posuwaj paluchem

Posuwaj paluchem
16.12.2008 10:14, aktualizacja: 16.12.2008 10:40

Do sklepu App Store powróciła jedna z najgłupszych aplikacji
przeznaczonych dla telefonu iPhone i odtwarzacza iPod touch. Podobno
Apple dopiero po długim wahaniu i wielu e-mailach od fanów zdecydował
się udostępnić

Obraz
© Pull My Finger (fot. Air-O-Matic)

Do sklepu App Store powróciła jedna z najgłupszych aplikacji przeznaczonych dla telefonu iPhone i odtwarzacza iPod touch. Podobno Apple dopiero po długim wahaniu i wielu e-mailach od fanów zdecydował się udostępnić "Pull My Finger".

Aplikacja "Pull My Finger" kosztuje w App Store 0,99 centów. Do sklepu Apple trafiła już jakiś czas temu, ale została usunięta przez moderatorów ze względu na wywoływane kontrowersje. Kilka zachodnich serwisów okrzyknęło ją jedną z najgłupszych gier dostępnych w App Store, zresztą zupełnie słusznie. Cała zabawa w "Pull My Finger" polega na… jak najdłuższym przytrzymywaniu palcem ikony wyświetlanej na ekranie iPhone’a.

Program w tym czasie gra melodyjkę związaną z obrazkiem, który dotykamy. Nad sensem takiej zabawy zastanawiało się już wiele osób, nikt jednak nie potrafił wytłumaczyć, dla kogo przeznaczona jest aplikacja. Najwyraźniej również Apple ma z tym problemy, bowiem firma z Cupertino nie podała żadnych powodów, dla których zdecydowała się na przywrócenie "Pull My Finger" do App Store.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)