Pomóż Obamie lub McCainowi zostać prezydentem USA

Pomóż Obamie lub McCainowi zostać prezydentem USA
Źródło zdjęć: © IDG

13.10.2008 13:30, aktual.: 13.10.2008 14:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja CNN uruchomiła dziś grę online pt. Campaign Rush, w której każdy może się sprawdzić w roli szefa sztabu wyborczego wybranego kandydata na prezydenta USA.

Kampania wyborcza w Stanach Zjednoczonych wchodzi w ostatnią fazę. Napięcie sięga zenitu. Kto zostanie prezydentem: Barack Obama czy John McCain? Szanse obydwu kandydatów są bardzo wyrównane...

Jednym z przejawów masowej ekscytacji i wrzawy medialnej wokół walki o fotel prezydencki jest gra online przygotowana przez CNN. Dzięki niej każdy internauta może się znaleźć w samym środku wyścigu do Białego Domu.

Obraz
© (fot. IDG)

Na początku trzeba się zdecydować, dla którego sztabu wyborczego będziemy pracować. Dalej wszystko jest proste: wspieramy wybranego kandydata odbierając telefony, kserując dokumenty, wysyłając e-maile, prowadząc czaty z wyborcami i co jakiś czas popijając kawę, aby nie zasnąć ze zmęczenia.

Gra nie należy do ambitnych - to zwykła zręcznościówka, w którą można trochę pograć dla zabicia czasu ( choć sądząc po uzyskanych rekordach, niektórzy musieli w nią grać całkiem długo... ). Jednak stanowi dobry przykład tego, w jaki sposób - wykorzystując internet - można uatrakcyjnić polityczne "przepychanki" i przy okazji przyciągnąć na witrynę jeszcze więcej odwiedzających.

Strona gry: Campaign Rush

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)