"Podręczne" zwierzaki

"Podręczne" zwierzaki

16.01.2009 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie wszyscy miłośnicy psów mogą cieszyć się z ich posiadania -
problemem może być uczulenie, zbyt małe mieszkanie czy brak zgody
rodziców. Na szczęście ulubionego zwierzaka można hodować w telefonie
iPhone

Nie wszyscy miłośnicy psów mogą cieszyć się z ich posiadania - problemem może być uczulenie, zbyt małe mieszkanie czy brak zgody rodziców. Na szczęście ulubionego zwierzaka można hodować w telefonie iPhone. Wystarczy tylko odpowiednia aplikacja.

W App Store dostępnych jest sporo programów umożliwiających użytkownikom iPhone’ów i iPodów touch posiadanie wirtualnych psiaków. Może to być na przykład mały Chihuahua, którego kupimy za 9,99 dolarów od studia MASQ Interactive Limited. Aplikacja iPuppy 3D Pet to 100 procent satysfakcji, jak zapewnia producent. Dla miłośników większych stworzeń przeznaczony jest program iHusky 3DPet Lite. Tę aplikację można ściągnąć za darmo z App Store. Dla mniej wymagających jest Virtual Dog (0,99 $) – pies, który nie przypomina specjalnie żadnej rasy, za to wygląda jak reklama przytulanki.

Wirtualne psiaki można karmić, poić wodą, a także bawić się z nimi (np. w FooPets Marely Puppy). W iPet Dogs dostępnych jest kilka ras do wyboru. Można także dzielić się doświadczeniami z innymi miłośnikami czworonogów albo brać udział w zawodach dla psów. Jedyne czego nie można, to pogłaskać najlepszego przyjaciela człowieka. No, chyba że za pomocą ekranu dotykowego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)