Philips Sonicare AirFloss - piękny uśmiech i zęby

Philips Sonicare AirFloss - piękny uśmiech i zęby

Philips Sonicare AirFloss - piękny uśmiech i zęby
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.04.2012 13:39, aktualizacja: 25.04.2012 14:53

Philips, producent szczoteczek do zębów Sonicare, pokazał swoje najnowsze urządzenie do higieny jamy ustnej - Philips Sonicare AirFloss. Philips Sonicare AirFloss pozwala na łatwe i skuteczne czyszczenie przestrzeni między zębami.

Sonicare AirFloss wykorzystuje całkowicie nową technologię pozwalającą maksymalnie uprościć proces czyszczenia przestrzeni międzyzębowych i zwiększyć ilość usuwanej płytki nazębnej, a w rezultacie uzyskać poprawę stanu zdrowia dziąseł.

Sonicare AirFloss wytwarza strumień powietrza i wody o prędkości sięgającej około 7. km/h, który dokładnie oczyszcza przestrzenie miedzyzębowe, wymywając płytkę nazębną i bakterie. Strumień powietrza wydostaje się ze zwężanej na końcu dyszy, której kształt ułatwia jego właściwe nakierowanie. Dzięki wyprofilowanej końcówce i obsłudze za pomocą jednego przycisku wyczyszczenie wszystkich przestrzeni miedzyzębowych zajmuje niecałą minutę. Urządzenie zużywa przy tym zaledwie łyżeczkę wody na dwie sesje czyszczące.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Sonicare AirFloss zaprojektowano z myślą o maksymalnej funkcjonalności i wyposażono w następujące udogodnienia:

• ergonomiczną bezprzewodową rączkę,
• wyprofilowaną końcówkę ułatwiającą dostęp do wszystkich obszarów jamy ustnej,
• bezprzewodową rączkę kompatybilną z ładowarką szczoteczki Philips Sonicare FlexCare+.

Podczas testów konsumenckich Philips 86. użytkowników uznało urządzenie Sonicare AirFloss za łatwiejsze w użytkowaniu od nici dentystycznej . Ponadto korzystanie z Sonicare AirFloss pozwala usunąć aż o 99% więcej płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych w porównaniu ze szczoteczką manualną. (badania Philips)

Rekomendowana cena detaliczna brutto wynosi 350 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)