Czarna szczoteczka zadba o biel zębów - Philips Sonicare Black

Czarna szczoteczka zadba o biel zębów - Philips Sonicare Black
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.12.2013 10:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Philips Sonicare DiamondClean Black to nowy model z bogatej linii szczoteczek sonicznych tej marki. Eleganckie wykończenie w kolorze czerni z pewnością trafi przede wszystkim w gusta panów. Główki do tej szczoteczki są dopasowane kolorystycznie i dostępne w dwóch rozmiarach – standardowym i nieco mniejszym, przeznaczonym do czyszczenia trudno dostępnych miejsc.

Philips Sonicare DiamondClean Black to nowy model z bogatej linii szczoteczek sonicznych tej marki. Eleganckie wykończenie w kolorze czerni z pewnością trafi przede wszystkim w gusta panów.

DiamondClean posiada dwa systemy ładowania. Możemy skorzystać ze szklanego naczynia z chromowaną podstawą, którego można również użyć do płukania ust, lub ładować ją w etui podróżnym. Jest to możliwe dzięki nowej technologii ładowania indukcyjnego. Litowo-jonowa bateria ładuje się bezpośrednio po umieszczeniu szczoteczki w naczyniu. Etui podróżne posiada dodatkowo funkcję ładowania z USB.

Główki do tej szczoteczki są dopasowane kolorystycznie i dostępne w dwóch rozmiarach – standardowym i nieco mniejszym, przeznaczonym do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Sugerowana cena detaliczna wynosi 845 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także