Philips AirFloss Ultra - sposób na zdrowe dziąsła

Philips AirFloss Ultra - sposób na zdrowe dziąsła

Philips AirFloss Ultra - sposób na zdrowe dziąsła
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
01.04.2015 13:14

Philips wprowadza nowe urządzenie Sonicare AirFloss Ultra - produkt, którego zadaniem jest skuteczne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych oraz poprawa zdrowia dziąseł.

Większość z nas dobrze wie, że o dziąsła i przestrzenie między zębami trzeba dbać równie starannie jak o zęby, jednak o codziennym nitkowaniu pamięta już niewielu. Philips wprowadza na rynek nowe urządzenie Sonicare AirFloss Ultra, które pozwala łatwo i skutecznie czyścić przestrzenie międzyzębowe.

Urządzenie delikatnie i skutecznie rozbija i wypłukuje płytkę nazębną, której szczoteczka nie mogła usunąć. W ten sposób pomaga zapobiegać powstawaniu próchnicy w przestrzeniach międzyzębowych. Poprzez zastosowanie nowych rozwiązań technologicznych skuteczniej usuwa płytkę nazębną na powierzchniach stycznych, ułatwia czyszczenie powierzchni międzyzębowych i dbanie o zdrowie dziąseł.

Niedawno przeprowadzone badanie kliniczne wykazało, że u 97. użytkowników zdrowie dziąseł u uległo znacznej poprawie w ciągu czterech tygodni.Działanie nici dentystycznej i innych urządzeń do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych polega głównie na usuwaniu płytki nazębnej. Natomiast Sonicare AirFloss Ultra może więcej dzięki zastosowaniu antybakteryjnego płynu do płukania jamy ustnej. Mając to na uwadze, w najnowszym modelu zastosowano większy zbiornik na płyn. Dzięki tej funkcji urządzenie daje możliwość skutecznej walki z bakteriami.

Dodatkowo w urządzeniu Phil zastosowano opatentowaną technologię Sonicare, którą połączono z nową funkcją Triple Burst. Trzy szybkie wybuchy sprzężonego powietrza i płynu (płynu do płukania jamy ustnej lub wody)
mają na celu usunięcie płytki nazębnej i niepożądanych bakterii skuteczniej i sprawniej. Strumień można też dostosować do swoich upodobań, uzyskując pojedynczy, podwójny lub potrójny wystrzał po każdym naciśnięciu przycisku aktywacyjnego. Urządzenie pozwala wyczyścić całą jamę ustną w czasie krótszym niż 6. sekund.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)