Philips Zoom - system wybielania zębów

Philips Zoom - system wybielania zębów

Philips Zoom - system wybielania zębów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.08.2013 13:51

W 2010 r. firma Philips przejęła Discus Dental, firmę działającą na rynku wybielania zębów. Większość profesjonalnych produktów wybielających do stosowania w domu firmy Discus Dental została wprowadzona do asortymentu firmy Philips pod marką Philips ZOOM.
Portfolio produktów Philips obejmuje szereg produktów wybielających do stosowania przez specjalistów w gabinetach i do samodzielnego stosowania w domu.

Nowy zestaw Philips Zoom Light-Activated Whitening 6. Chairside to produkt wybielający do stosowania w gabinetach stomatologicznych. Nowa procedura gabinetowa LAW (wybielania światłem) 6% składa się z czterech 15-minutowych sesji przeprowadzanych w gabinecie stomatologicznym z wykorzystaniem wybielającego żelu 6% zawierającego ACP (amorficzny fosforan wapnia) pomagający ograniczyć wrażliwość i zwiększyć gładkość zębów.

Oprócz samych zabiegów gabinetowych pacjenci otrzymują produkt Philips Zoom DayWhite lub NiteWhite do stosowania w domu. System wybielania Philips Zoom (połączenie zabiegów gabinetowych i przeprowadzanych samodzielnie w domu) zapewniać ma pacjentom efekt wybielenia z większym połyskiem i gładkością zębów - zapewnia producent.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Philips Zoom DayWhite i NiteWhite do stosowania w domu zawiera ACP (amorficzny fosforan wapnia), który zapewniać ma większy połysk przy ograniczeniu wrażliwości zębów w porównaniu z innymi produktami do wybielania zębów bez ACP. Produkty Philips ZOOM są dostępne z fluorkiem lub bez fluorku.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)