Orange otwiera własny sklep mobilny

Orange otwiera własny sklep mobilny

Orange otwiera własny sklep mobilny
Źródło zdjęć: © WP.PL
10.12.2009 15:05

Orange uruchomił własny sklep mobilny - Orange App Shop, który da użytkownikom bezpośredni dostęp do multimediów wprost z poziomu telefonu. Charakteryzować się on ma nie tylko prostotą obsługi, ale również łatwością dokonywania zakupów.

Dzięki dostępowi do sklepu za pomocą jednego kliknięcia z poziomu pulpitu telefonu, użytkownicy otrzymają dostęp do ponad 5 tys. aplikacji, gier, dzwonków czy tapet. Należność za wszystkie pobrane media będą wyszczególnione na rachunku klienta, tak więc nie będzie konieczności zakładania dodatkowego konta czy korzystania ze specjalnych aplikacji.

Od stycznia 2010 roku aplikacja do obsługi sklepu będzie standardowo instalowana w takich telefonach jak Nokia 6700, Sony Ericsson W995 oraz Yari (tylko we Francji). W późniejszym czasie do kompatybilnych urządzeń mają dołączyć propozycje Samsunga, LG, HTC, Motoroli oraz RIM.

Obecnie z pomarańczowego sklepu skorzystać może ponad milion klientów sieci Orange w Wielkiej Brytanii oraz Francji. Z czasem ma być on dostępny również w takich krajach jak Austria, Belgia, Hiszpania, Szwajcaria, Słowacja, Portugalia, Rumunia, Mołdawia i Polska. Każdy z nich, oprócz podstawowej oferty, doczeka się również treści lokalnych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)