Orange Reyo - nowy smartfon pod marką Orange

Orange Reyo - nowy smartfon pod marką Orange

Orange Reyo - nowy smartfon pod marką Orange
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.01.2014 12:31, aktualizacja: 15.01.2014 14:08

Orange wprowadza do sprzedaży nowy smartfon pod własnym logo. Urządzenie przeznaczone jest zarówno dla doświadczonych użytkowników smartfonów jak i tych, którzy dopiero zamierzają z nich skorzystać. Smartfon dostępny jest w wybranych planach taryfowych od 1 zł. z VAT.

Orange Reyo jest pierwszym po długiej przerwie smartfonem wyprodukowanym na wyłączność Orange. Smartfon oparty jest na systemie Android 4,2. obsługuje transmisje HSDPA+, posiada 5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 480x854 pikseli, aparat 5 Mpx, dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz i 1GB pamieci RAM . Telefon powstał we współpracy z ZTE.

Smartfon wyróżnia się specjalnymi aplikacjami stworzonymi specjalnie dla Orange: Orange Assistant, która pokazuje i uczy posługiwania się tym telefonem oraz Orange Gesture, która umożliwia przypisanie gestu/symbolu do wybranej funkcjonalności .

Orange Reyo dostępny jest w ofertach "Smart Plan Multi, Smart Plan Halo" oraz "Przenieś numer do Orange" przy umowie na 2. miesiące,oraz w ofertach "Smart Plan Mix" przy umowie na 24 miesiące.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)