Najtańszy mobilny internet w Polsce - Orange Free

Najtańszy mobilny internet w Polsce - Orange Free

13.09.2010 13:38, aktual.: 13.09.2010 13:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 14 września Orange oferuje najtańszy na rynku mobilny dostęp do internetu z abonamentem w cenie 19 zł, modemem za 1 zł i usługą nielimitowanej transmisji danych „Szczęśliwe Godziny". Kupując Orange Free klienci zyskują dostęp do największego zasięgu szybkiego mobilnego internetu w Polsce, w technologiach 3G, HSDPA oraz CDMA. W ofercie są też netbooki, nowe usługi dodatkowe oraz pakiety minut i SMS-ów.

Obraz

W Orange Free 1. klienci dostają usługę Szczęśliwe Godziny, dzięki której od godziny 24.00 do 8.00 rano mogą korzystać z dostępu do internetu bez limitu transferu danych. W ofercie pojawiają się także całkowicie nowe opcje abonamentowe. Ich cechą wspólną jest możliwość łączenia się z siecią we wszystkich technologiach dostępu - GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, HSPA oraz CDMA. Dzięki temu klienci mogą korzystać z największego w kraju zasięgu szybkiego mobilnego internetu dostępnego dotąd tylko w wybranych planach abonamentowych.

Do wyboru jest pięć różnych planów taryfowych. W większości z nich oprócz miesięcznego limitu transferu klienci dostają bezpłatnie usługę Szczęśliwe Godziny oraz pakiety nawet 10. minut i 50 SMS-ów do wykorzystania w Orange.

Szczegóły cenowe oferty prezentuje tabela (ceny z VAT):

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć tabelę

Kolejną nowością zaproponowaną przez Orange jest usługa „Cała naprzód". Dzięki niej klienci, którzy przekroczą miesięczny limit transferu będą mogli łączyć się z siecią korzystając z pełnej prędkości transmisji danych, płacąc tylko 5 gr za 1 MB. Alternatywnie będą mogli też wybrać jeden z dodatkowych pakietów na transmisję danych:

0,5 GB za 10 zł
1 GB za 15 zł
2 GB za 2. zł

Nowe plany taryfowe Orange Free będą dostępne także w ofercie bez modemu. Decydując się na nią klienci dostaną 1. % rabatu na abonament przez cały okres trwania umowy. Wraz z usługą mobilnego internetu można kupić jeden z dwóch nowoczesnych netbooków: HP Mini 210 lub Acer Aspire One D260 dostępnych w ofercie bez modemu, za gotówkę lub na raty. Klienci mogą je zamówić w Salonach Orange oraz sklepie internetowym www.orange.pl.

Ceny są uzależnione od wybranej oferty i czasu trwania umowy (ceny z VAT):

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć tabelę

Zainteresowani domowym i mobilnym dostępem do internetu będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty, w której do dowolnej opcji internetu domowego Orange Freedom dostaną usługę Orange Free 39,5 z abonamentem w cenie obniżonej do 1. zł miesięcznie.
Szczegóły oferty oraz regulamin są dostępne na stronie: www.orange.pl,

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (64)