Weekend z Orange - 2 GB na mobilny internet w smartfonach, tabletach i komputerze

Weekend z Orange - 2 GB na mobilny internet w smartfonach, tabletach i komputerze
Źródło zdjęć: © WP.PL

27.07.2012 14:49, aktual.: 27.07.2012 16:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W kolejnej odsłonie weekendów z Orange, klienci mogą aktywować darmowy pakiet - 2 GB na transmisję danych i dzięki niemu surfować po internecie, za pomocą laptopa, tabletu czy telefonu komórkowego.

Aby aktywować pakiet, wystarczy w czasie najbliższego weekendu, czyli od piątku 27.07.201. od godz. 20 do niedzieli 29.07.2012 do godz. 23:59, wysłać SMS o treści W, pod bezpłatny numer 80 200. Pakiet internetowy 2 GB zostanie włączony w ciągu 24h. Z promocji mogą skorzystać abonenci usług komórkowych Orange w tym usług mobilnego internetu Orange Free oraz Business Everywhere.

Ważność pakietu jest uzależniona od rodzaju oferty, z której korzysta klient. W przypadku abonentów ofert na Kartę oraz Mix wynosi ona 3 dni, a w ofertach na abonament, Orange Free oraz Business Everywhere, pakiet będzie ważny do końca okresu rozliczeniowego. Dzięki Weekendom z Orange, klienci mogą w jeden weekend w miesiącu bezpłatnie przetestować wybraną usługę Orange –. do tej pory klienci mogli w ten sposób wypróbować 11 różnych usług, m.in. Gry na telefon, Nawigację Orange, Audiobooki, Halo Granie oraz pakiety MMS-ów i minut.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (220)
Zobacz także